Zaterdag 19.00 u. Overl. familie Sikes-Ruttenjaard. Harry Reijnders, Kia Hermans-Voer- mans, overl. ouders Houwen-Jacob s overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u. Hanneke v.d. Ven, Lieke Volleberg, Stephanie Janssen, Sjouke Camps Carmen Moure, Irene Camps, Sanne Bartram, Saskia Litjens Sander SchuurmansRobert Janssen, Jorn Rongen, Veronique Philipsen Toediening van het Sacraient van het Vormsel Deze week zaterdag - 17 juni - zal Kanunnik van der Valk onder de Eucharistieviering van 19.00 uur het H. Vormsel toedienen aan 28 kinderen van onze parochie, die daartoe door hun ouders worden aangeboden. De eerste vij f banken worden gereserveerd voor de Vorme lingen met hun ouders, daarachter worden nog de nodige banken gereserveerd voor de verdere familieleden van de Vormelingen uw pastoor o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o VANUIT DE BASISSCHOOL 1. Tijdens de Open Dag van maandag 26 juni a.s. zullen er in een soort Winkel van Sinkel spulletjes verkocht worden, waarvan de opbrengst besteed is voor ons adop tiekind Violet. Aan alle kinderen hebben wij gevraagd iets af te staan, dat voor dit goede doel verkocht mag worden. Alle spulletjes (boeken, speelgoed etc.) kunnen voor 24 juni ingeleverd worden bij meester Mous. 2. De kinderen van groep 8 zijn al twee weken bezig met de voorbereiding van een theater-stuk, dat zowel voor kinderen als ouders opgevoerd gaat worden. 9

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 9