- met voldoening wordt kennis genomen van een brief van de Gemeente, waaruit blijkt dat onvoorziene omstandighe den buiten beschouwing gelaten voor eind van het jaar de POLYGASTANKS worden verplaatst naar industrieterrein "SMAKTERHEIDE" - een uitnodiging werd ontvangen voor de receptie van de Korfbalclub bij gelegenheid van het behalen van het kampioenschap van het standaardteam - medewerking wordt toegezegd door het Werkcomité t.a.v. gevraagde assistentie bij gelegenheid van het BCL- tref fen in november a.s.; over de wijze waarop wij de organi satie behulpzaam kunnen zijn, zal overleg plaatsvinden; - door hrMaessen wordt namens Maessen B.V. uitvoerig uitleg gegeven omtrent het recreatieplan "Witte Vennen". Zowel op deze vergadering als tijdens de hoorzitting in Venray klinkt zorg door omtrent de ter plaatse gevestig de bedrijven aan Vennenweg, Witte Vennenweg, Sparren- dreef, Gunhoekweg (Oirlo) Bevestigd werd dat de ontgrondingsvergunning gekoppeld was aan de eindbestemming. De afgravingsvergunning heeft/krijgt een tijdsduur van minimaal 10 en maximaal 15 jaar. Vernomen werd dat binnen een tijdsbestek van 5 jaar na het starten van de werk zaamheden begonnen moet worden met de realisering van de eindstemming: nieuwbouw bungalows. Aangezien het plan in fases wordt uitgevoerd, zal ook de nieuwbouw in fases plaatsvinden. Er bestaat twijfel of er daadwerkelijk belangstelling voor huur zal bestaan tijdens de bouwwerk zaamheden gezien de overlast. De afvoer van zand vindt plaats via de WITTE VENNENWEG. Op het voorstel uit de vergadering om de zandafvoer te doen plaatsvinden via de Sparrendreef en langs Vissers' Wegenbouw wordt geantwoord dat niet te verwachten is dat Prov. Staten toestemming geven voor een uitrit/afvoer uitkomend op de Wanssumseweg uit oogpunt van verkeers veiligheid. Niettemin is ook Maessen B.V. de mening toegedaan aan kruising Deurneseweg/Witte Vennenweg/Mgr Hanssenstraat iets moet gebeuren. In het midden blijft wat dat "IETS" betekent. Staande de vergadering komen allerlei suggesties naar voren.

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 4