Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de bijzondere maande lijkse collecte voor onze kerk. Hartelijk aanbevolen! Gezinsmis Zaterdag a.s. de laatste gezinsmis van dit schooljaar. Hartelijk dank aan allen die op de een of andere manier hebben meegewerkt en meegedaan aan deze gezinsmissen in het afgelopen schooljaar. In het volgende schooljaar komen we weer terug met onze gezinsmissen en hopen ook dan weer te mogen rekenen op Uw bijzondere belangstelling. ATTENTIE Zondag a.s. 4 juni, is de Hoogmis om 10.30 uur. Onder deze H. Mis zullen 7 kinderen van de school "de Hommel" en een kind van onze school, die vanwege ziekte zijn Eerste H. Communie niet met zijn klasgenootjes kon vie ren, hun eerste communie doen in onze kerk. Deze eerste Communieviering zal opgeluisterd worden door ons Tamboercorps en onze Harmonie, waarvoor ik hen zeer dankbaar ben. Er zijn onder die H. Mis, vanwege het kleine aantal, maar enige banken in de kerk gereserveerd. Graag dus Uw belangstelling ook voor deze kinderen in deze Communiemis en als U nog 'n vlag rijk bent, hangt ze uit. Laat deze kleinen merken dat ze welkom zijn in Oostrum en dat U ze feestelijk onthaalt. Rij voorbaat hartelijk dank! r Bedankt!- Het deed me goed zoveel mensen weer, in prima stemming, aan het werk te zien als voorbereiding op de Sacrament s en Mariaprocessie Verschillende jaren hebben ze, menselijkerwijze gespro ken, voor niets gewerkt omdat de processie vanwege het slechte weer niet door kon gaan. Maar de weersvoorspel lingen voor het afgelopen weekend waren zonnig. En het werd 'n zonnige processie. De mensen die er zich voor ingezet hebben hoeven er dus geen spijt van te hebben. Mensen schonken spontaan geweldig veel bloemen voor de versiering langs de processieroute en om te strooien. 8

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 8