Mi sd ienaar sbeurt en zaterdag 19.00 uur: Sjouke Camps, Jorn Rongen, Irene Camps, Carmen Moure. zondag 8.30 uur: Heidi Holierhoek, Stephanie Janssen, Lieke Volleberg, Saskia Litjens. 10.30 uur: Wendy Janssen, Maud van Arsen, Monique v.d. Pas, Elles Lenssen. Welkom kind, geschenk van God! ,-r Het zijn de kleine envelopjes in m'n brievenbus die "goed nieuws" inhouden. Zo trof ik dezer dagen weer zo1n klein envelopje in de bus: dus goed en blij nieuws. Dan blijft alleen de vraag nog: van wie komt dat blijde nieuws? Deze keer waren het de gelukkige ouders van Rene en Bep de Kleijn, Binnenhof 17, die melding maakten van een wonderlijk gebeuren in hun eigen gezin. Zij lieten weten dat hun gezin op 23 mei was uitgebreid met 'n tweede kind, 'n zoon, en BOY is zijn naam. Ook voor Joyce zal het heerlijk zijn nu ook 'n broertje naast zich te hebben. 'n Tweede kind waarnaar verlangd werd en dus ook harte lijk verwelkomd werd. Iets moois, iets kostbaars in hun ogen. Want zij zijn er zich ook van bewust, dat God dit kind aan hen heeft toevertrouwd om het voor "HEM" op te voeden. Daarom willen zij hun kind zonder zelf ervan bewust te zijn en zonder dat het zelf iets heeft kunnen presteren, door het doopsel heel dicht brengen bij de BRON van het leven, bij Christus, om het nu al te overla den met goddelijke geschenken, met goddelijke genade, want dat is toch de betekenis van het doopsel. Bep en Rene, van harte proficiat met jullie nieuwe rijk dom, met jullie tweede kind, met BOY. Moge BOY voor jullie een kostbaar geschenk blijven. Moge hij veel zon en warmte bij jullie in huis brengen en moge hijzelf temidden van jullie een heel mooi leven tegemoet gaan Ook wij wensen BOY 'n hartelijk welkom toe in onze paro chiegemeenschap en moge hij temidden van ons opgroeien tot 'n blij en gelukkig mens. Uw pastoor. 7

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 7