16.30 uur Einde spellen Plusmin. 17.00 uur Aanvang barbecue (tijdens de barbecue bekendmaking van de uitslag) uur Afsluiting Het is aan te bevelen om in training- c.q. sportkleding te verschijnen. Men dient zelf voor een lunchpakket te zorgen. Hapjes en broodjes zijn eventueel ook verkrijgbaar in de kant ine Konsumpties e.d. zijn voor eigen rekening. ^.Ouders en andere belangstellenden zijn natuurlijk van harte welkom. Duim allemaal voor mooi weer! Mochten de weersomstandigheden onverhoopt dusdanig zijn, dat de spelen niet door kunnen gaan, dan worden de leden om 17.00 uur i.v.m. de barbecue op het sportpark ver wacht KORFBALVERENIGING OOSTRUM KORFBALVERENIGING OOSTRUM A.s4 juni zondag organiseert Tour en Wielerclub Oostrum weer haar jaar lijkse wielerronde van Oostrum op het bekende parcours: van Broekhuizen- straat, Ooster Thienweg, Watermolenstraat, RandenradeVlasakker, Geysterseweg en van Broekhuizenstraat Vanaf 12.00 uur worden deze wegen voor het verkeer afge sloten. Bewoners van straten binnen het parcours, die op deze dag van hun auto gebruik willen maken wordt vriende lijk verzocht deze buiten het parcours te parkeren. Om 13.00 uur beginnen de wedstrijden met een koers van de veteranen-B over ca. 40 kilometer, met in hun midden good-old Drieske Willemsen. Hierna is het om 14.15 uur de beurt aan de 1iefhebbers/veteranen A. Ook deze mannen rijden een wedstrijd van ongeveer 40 kilometer. In deze categorie rijden Willy Alards en Bart Gevers namens TWC Oostrum. 15 O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 15