MARIA—PROCESSIE en SACRAMENTSPROCESSIE Jaarlijks houden wij in de Maria-processie en de Sacramentspro cessie een plechtige omgang met gebed en zang. Ons Heer en het beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum wordt in die plechtige omgang meegedragen. In afwijking van andere jaren zal in dit jaar de Maria-processie en de Sacramentsprocessie op dezelfde dag gehouden worden n.l. op zondag 28 mei a.s. en we 1 in de voormiddag om half elf te vertrekken bij de kerk en gaande naar het kruiswegpark Trans Cedron, al waar - daar aangekomen - een Eucharistieviering in de openlucht zal plaatsvinden. Vorig jaar tijdens de jubileumfeesten is reeds extra aandacht gevraagd en geschonken aan de Maria-processie Het kerkbestuur heeft intussen een eerste gesprek gehouden met een aantal mensen om in de vorm van een processiecomite in de komende jaren bijzondere aandacht te geven aan de bevordering van de deelname aan deze geloofsuiting. Eerstdaags zal in een tweede gesprek opnieuw aandacht hieraan gegeven worden waarna het processiecomite definitief van start kan gaan. De pastoor en een lid van het kerkbestuur heeft in het comité zitting. De bedoeling is dat het comité in samenwerking met velen, waar onder o.a. de werkgroep versiering van het Werkcomité, haar taak zal vervullen. Van harte hopen wij dat het processiecomite alle medewerking zal krijgen om de jaarlijkse processies een hoogtepunt te doen zijn in onze geloofsbeleving voor onze eigen parochie maar ook voor velen die Maria in haar bedevaartsoord Oostrum, onder de titel: O.L. Vrouw Behoudenis der Kranken, voorspraak willen vragen. Door Maria tot Jezus moge ons richtsnoer zijn bij al ons werken en bidden. Het kerkbestuur o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 8

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 8