OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Contributie De contributie zal spoedig bij de leden worden opgehaald. Dege nen welke de contributie via de Rabo-bank willen overmaken kunnen het verschuldigde bedrag storten op no. 1400.01.115. Belangen behartiging Bij de belangen behartiging kwam vooral de woningbouw en de woning inrichting voor de ouderen aan de orde. Aktiviteiten Gedurende de zomer zal voor de ouderen een dagtocht worden gehouden, welke dit jaar in de tweede helft van juni zal plaats vinden. Verder zal in augustus een fietstocht en in september een wandeltocht worden gehouden. In de winterperioden is op december de adventsviering gepland. Het karnavals feest zal it jaar voor de Ouderen een bijzonder karakter krijgen. De wekelijkse aktiviteiten voor de Ouderen bestaan o.a. uit volksdansen, gym-oefeningen, koersballen, kaarten, bowlen en biljarten. Ook de Ouderen welke nog niet lid zijn van onze vereniging kunnen aan deze aktiviteiten deelnemen en of informatie ontvan gen op donderdagmiddag in het Gemeenschapshuis en zijn hier van harte welkom. Het bestuur Op woensdag 26 april komt Mw. Leonie Houben. Zij geeft een demonstratie over de magnetron. Het is voor velen van ons een eerste kennismaking met deze nieuwe manier van voedselvoorberei ding. Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Wij hopen, dat het voor iedereen een leuke avond wordt. Op deze avond liggen ook de foto's van ons 25-jarig jubileum ter inzage Als u foto's wilt bestellen is dit mogelijk. WiIt u het op deze avond doen, dan kunnen wij alle foto's tegelijk bestellen. Het bestuur 2 E

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 2