echter voor Bert Linders, aangespeeld door Jan Mulder, knalt hij de bal vanaf drie meter voor een lege goal tegen de paal. Na de rust bleven we drukken. Maar de fut was er een beetje uit. Als enigste hoogtepunt in de tweede helft was dan ook de 3-0 door wederom Jan Mulder. Ook dit keer werd de buitenspelval omzeild. Wien Staaks ziet Jan diep gaan en met een steekballetje speelt hij deze aan. Met een diagonaalschotje verdwijnt de bal in de linker benedenhoek. Zo dat was het dan weer. U kunt weer rustig achterover gaan zitten en het nog eens rustig overlezen. A.s. Zondag zijn wij vrij. Het eerste elftal speelt dan in Wanssum tegen de koploper Wanssum 2. Mocht Oostrum winnen dan kan het toch nog interessant worden want dan heeft Wanssum nog maar 1 punt meer dan Oostrum en kan dus de laatste wedstrijd nog leuk worden. Zoals U dus wel ziet kunnen ze dus onze steun goed gebruiken. Succes. IJw verslaggever Moi. Venray 8 Oostrim 4 (0-1) 2-2. Dat 't in Venray moeilijk is om een of twee punten te halen is nu ook in Oostrum duidelijk geworden. Toch werden er door 2 elftallen, het 3e en het 4e in totaal 3 punten gehaald. Het 3e won met 1-2. Het 4e leek ook op een overwinning af te stevenen. Oostrum opende sterk en was ook de betere ploeg. Venray stelde hier tegenover maar lauw voetbal en was alleen gevaarlijk met counters, maar de Oostrumse Venrayer "Suki" Hesen was weer eens in bloedvorm. Oostrum kreeg kansen, maar bleef tot de 41e min. zonder succes, toen brak de Coen Litjens op rechts door en gaf een gave voorzet. Deze werd door vlaggenist-speler Jurgen Van Soest schitterend ingekopt. 0-1. Bij deze stand werd ook de thee gedronken. Na de rust hetzelfde spelbeeld. Oostrum had 't betere spel en scoorde in de 50e min. in de persoon van Hans Achten 0-2. Hierna hield venray zich hoofdzakelijk bezig met tegenstan ders het veld uit schoppen. Piet Fleurkens was het eerste slachtoffer, maar deze wist te overleven. Hans achten had minder geluk en werd genadeloos omgeschoffeldHierbij pakte hij de bal 3 meter buiten de 16 meter beet. De scheidsrechter toverde het om in een strafschop. "Suki" Hesen kon er net niet aan, 1-2. Hans Achten werd hierna 't veld uitgetrapt. Diens vervanger Marcel Derks mocht erin en moest nog geen 5 minuten later ver trekken, omdat hij een speler van een ander elftal was. Oostrum moest met 10 man verder en incasseerde nog een tegengoal. Geluk kig bleef het hierbij en waren de kampioenskansen van venray teruggebracht van 10 tot 0%. Rest mij nog te zeggen dat Theo v.dVenne voor het eerst in zijn 22 jarige voetbalcarrière er 5 minuten uit moest en wel om een uiterst belachelijke reden. Marcel Derks en Ron Cornelissen bedankt voor de moeite. Senioren 13

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 13