Oostrua 2 - Melderslo 4 3-0. Wat is dit dan zult U we 1 zeggen. Een verslag van 't tweede. Ja, U ziet het goed. Dit is een verslag van 't tweede elftal en als U van de schrik bekomen bent, gaat U er maar eens goed voor zitten en geniet U maar eens met volle teugen van deze eenmalige gebeurtenis. Waarom zult U nu zeggen is er een verslag van 't tweede. Heel eenvoudig, Uw eenmalige verslaggever heeft 2 x gescoord en hij wil U met dit verslag mee laten genieten van deze gebeurtenis. Want de drie doelpunten die we scoorden waren van zo een hoog niveau dat U het gewoon weg moet weten. Vooral de tweede goal was zo'n schitterend doelpunt, dat die eigenlijk de wereld rond zou moeten gaan en vertoond zou moeten worden in alle sportprogramma's en mee moet kunnen dingen naar het doel punt van het jaar. Hoe kwam dit doelpunt en de twee anderen nu tot stand. Onze tegenstander trad met 10 man aan en waren dus vanzelfspre kend al bij voorbaat kansloos tegen de elf sterren uit uw Oost rum. Zoals de laatste weken zo vaak gingen we ook deze keer voortdurend van start. Met goed opgezette aanvallen werd Mel derslo op eigen helft vastgezet en door ons middenveld onder druk gehouden. Maar zoals U weet moet de bal wel in het doel geschoten of gekopt worden om een doelpunt te scoren en dat valt niet altijd mee. De eerste goede kans was voor Jan Mulder. Melderslo trok de buitenspelval open en deze werd door hem omzeild na goed aangespeeld te worden door een wederom goed spelende Geert Kiinen. Jan ging alleen op de keeper af en zijn schot kon door de keeper ternauwernood tot corner verwerkt worden. Ondanks ons overwicht moesten we alert blijven voor hun counters. Met zeer snelle uitvallen zorgden ze ervoor dat Ludo een paar maal handelend moest optreden. Met enkele schitterende reddingen, en dat zijn we gewend van hen, hield hij zijn doel schoon. In de 18e min. kregen we loon naar werken. Jan Mulder herovert op het middenveld de bal en speelt hem naar Ben Broe- ren. Deze zet twee tegenstanders op het verkeerde been en past het juiste moment op de diepgaande Robert Claesens. Met een prachtig schot laat deze de keeper kansloos. 1-0. Voor de statistiek onder U, kan ik U vertellen dat dit zijn eerste doelpunt is. Na dit doelpunt bleven we goed doorgaan. Onze vleugelspelers werden meermalen goed aangespeeld en hun voorzetten waren dan ook prima, maar door goed keeperswerk bleef verhoging van de score dan ook vooralsnog uit. In de 30e min. was echter ook hun keeper kansloos. Een verre uittrap van Ludo leidde 2-0 in. Deze uittrap ging over alles heen en alleen Jan Mulder reageerde allert. Met een werkelijk schitterend lobje over de uitlopende keeper tekend hij 2-0 aan. Wat een doelpunt zeg. De makkelijkste kans in de wedstrijd was 12

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 12