In de 1ste klasse werd de hoogste serie gescoord door Cor van Ewijck met 625. Deze prima serie kwam tot stand via 216, 234 (tevens de hoogste game van deze avond) en 175. Ook Piet Beer- kens was goed voor een 600-serie. Hij scoorde 192, 191 en 225. Goed voor een serie van 608. De hoogste teamscore kwam van Franssen Keukens met 3021. In de 2de klasse scoorde Geert Reys de hoogste game en de hoog ste serie met 209 en 579. De hoogste teamscore was de 2946 van Close Encounters. Verslag van de Venrayse Kampioenschappen Bowlen. Op zaterdag 4 en zondag 5 maart j.l. werden de. jaarlijkse club kampioenschappen gehouden. De deelname dit jaar was aanzienlijk groter dan voorgaande jaren mede ook omdat in verband met het 10 jarig bestaan van de Bow ling Bond Venray, het inschrijfgeld erg laag was gehouden. Bij de Senioren schreven 64 personen in en bij de Jeugdbowlers 10. Door de talrijke deelnemers was de organisatie dan ook gedwongen om met de voorronde series vroeg te starten om het programma af te kunnen werken. Dus op zaterdagmorgen 9.00 uur ging de eerste serie van start. Een van de eerste deelnemers was Math Stoksdie door andere werkzaamheden graag vroeg van start wilde gaan en dus zijn games ook snel achter de rug wilde hebben. Uitkomend in de klasse Heren B dacht hij natuurlijk ook, "de eerste klap is een daalder waard" en zette in de praktijk deze gedachte ook om in klinkend resultaat. Eerste game 221 pins, totaal 1094 pins en daar prijkte hij al bovenaan op de ranglijst alwaar hij bleef staan, geen enkele na hem komende speler even aarde zijn score zodat hij met 16 pins voorsprong aan de halve finale kon beginnen op zondagmiddag. Ook een van de eerste was Tiny Janssen, jarenlang had Tiny de organisatie van de Kampioen schappen verzorgd en deze keer was het overgedragen aan andere bestuursleden van de Bond, zodat hij de handen vrij had en zich volledig op het Bowlen kon koncentreren Dat deed hij dan ook terdegen en met een score van 1159 pins over 6 games voorronde liet hij dan ook duidelijk aan iedereen zien dat er dit jaar met hem terdege rekening moest worden gehouden De verdere voorrondes op zaterdag verliepen bijzonder vlot, niet voor iedereen op de gewenste manier wat de scores betreft, maar zo is het spel. Zondagmorgen 9.00 uur de volgende serie, nog twee zouden er volgen en dan waren de voorrondes gespeeld, driftig werd er aan alle kanten geteld en gerekend wat de kansen waren om nog een 10

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 10