Oostrum dat de wedstrijd van begin af aan meteen goed aanpakte wist zich na een goed half uur spelen enkele kansen te creeren, deze konden jammer genoeg niet worden omgezet in goals. Bergen kwam er in deze eerste helft niet aan te pas, en hadden zelfs een strafschop nodig om onze voorhoede te stoppen. Deze werd overigens door Henri Wilmsen koelbloedig langszij gescho ven, 0-1 en tevens rust. Na de rust begon het spel iets te vervagen en werden de voetbal- regels regelmatig geschonden, dit werd beloond door de man in het zwart met 3 boekingen, waarvan 1 aan de Oostrumse zijde en 2 aan de kant van Bergen. De kansen die zich voordeden bleven onbenut en Bergen rook hun kans, het was een mooi schot dat de bal achter Twan deed belan den. De stand was 1-1. Dit was in de 80e minuut, maar anderhalve minuut later wist Hans Kessels met wat hulp van de keeper de bal in het net te koppen, 1-2. De laatste tien minuten waren de roerigsten van de hele wed strijd en kreeg de scheidsrechter minder greep op het spel. Het was Bergen dat hiervan profiteerde, en in de 88e minuut een strafschop toegekend kreeg, nadat Henri Wilmsen de bal met de handen van de doellijn moest redden. Deze werd beheerst inge schoven, 2-2. De volgende wedstrijd is a.s. zondag half 3 thuis tegen Meerlo 2. Tot dan OOSTRUM 4 SPARTA 8 (0-2) 0-2 Oostrum is er niet in geslaagd revanche te nemen voor het smade lijke verlies in de heenronde. Al na 5 minuten kreeg OOstrum de eerste domper te verwerken. Een corner werd door de Oostrum verdediging volledig gemist en een Sparta speler tikte binnen, r- 0-1. Oostrum probeerde over Sparta heen te hollen, maar kreeg de rekening gepresenteerd. Een Sparta speler kon door de midden doorlopen en tikte binnen. In tweede instantie leek het buiten spel, omdat een buitenspel staande speler van Sparta de bal nog even aantikte, maar het doelpunt telde toch. Dit was tevens de ruststand Na de rust een ander Oostrum. Oostrum speelde feller en beter dan de eerste helft en dit leverde kansen op. Sparta was nauwe lijks nog gevaarlijk, omdat Oostrum het middenveld nu beheerste. Oostrum kwam echter niet tot scoren, ondanks enkele goede kan sen. Volgende week uit tegen Ysselsteyn 6. Verder wil ik Wilbert Peeters nog bedanken voor het meespelen. 13 Groetjes, Noes

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 13