VANUIT DE BASISSCHOOL Karnaval Op vrijdagmiddag 3 februari a.s. zal er weer op uitbundige wijze karnaval gevierd worden op school. - De kinderen van groep 1-2 vieren karnaval in de klassen en in de speelzaal. Evenals vorig schooljaar zal het weer een spel-, doe- en dansmiddag worden. In verband met de beperkte ruimte is het jammer genoeg niet mogelijk, dat ouders hierbij aanwe zig zijn. - De kinderen van de groepen 3-8 houden een karnavalszitting in de Leefkuil. Ouders en in Oostrum woonachtige kinderen, die een school voor speciaal onderwijs bezoeken, zijn hier van harte welkom. Alhoewel wij het zeer op prijs stellen wanneer oud-leerlingen hiervoor belangstelling tonen, moeten wij hen verzoeken deze zitting niet te bezoeken i.v.m. de beperkte ruimte. De Raad van Elf en Vorst Bert en Prins Roland zullen als gewoon lijk aan de karnavalsvieringen op onze school deelnemen. Tenslotte verzoeken wij de ouders om de kinderen geen confetti en/of pistolen mee te geven. Slingers mogen natuurlijk wel. Adviezen Voortgezet Onderwijs In de afgelopen week hebben de ouders van de kinderen van groep 8 een gesprek met de school gehad over het advies, dat uitge bracht gaat worden over welke school voor V.O. voor het kind het meest geschikt zal zijn. Ouderavonden Tussen karnaval en Pasen vinden er twee ouderavonden plaats. - In samenwerking met de Peuterspeelzaal wordt op dinsdag 7 maart een ouderavond gehouden over: brandwonden, behandeling en preventie. Nadere informatie volgt. - Op een nog nader te bepalen datum zal er een ouderavond worden gehouden over het leesonderwijs op onze school. Sinds de invoering van de basisschool heeft het leesonderwijs op onze school enkele veranderingen ondergaan, waarover wij U graag iets willen vertellen en laten zien. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 8

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 8