Om de juiste informatie door te geven is het gemakkelijk wanneer U Uw trouwboekje meebrengt. Met vriendelijke groeten, Team Maria_basisschooi VANUIT DE B.S. TE OOSTRUM GROEP 1-2 Aan de ouders Op 26 januari starten we met het project "carnaval". De onderwerpen waaraan we dit jaar aandacht schenken zijn: Wat is Carnaval? Karklingels; Optocht; Hossen; Prins; Raad van Elf; Verkleden; Boerenbruiloft; Feest. Het versje dat we leren: Ien Ostrum is ut carneval en wu make veul pluzier wu meuge van mam nog nie nor ut bal en drinke ok gen bier. Ut kan is allemol niks schille want wu drinke limonaad dan werre ozze keeltjes wer fris en kalt gemakt. Het liedie dat we leren: Wej zien de kiender van het Karklingellandhoi, (3x) Wej zien de kiender van het Karklingelland Wej springe ger os uut den band. En wej hosse dur de stroate Joa dat kunne wej nie loate Lekker gek dat sprekt vanzelf Mit prins Roland en de Road van Ellef. Op vrijdagmiddag 3 februari vieren we carnaval op school. De kinderen mogen dan verkleed maar ongeschminkt naar school komen. Wat we dan gaan doen blijft nog even een verrassing. Wat we wel kwijt kunnen is dat er geen optocht is. I.v.m. het eventueel verliezen van bepaalde spullen vragen we U om pistolen, zwaarden e.d. thuis te laten. Tijdens het vorige project hebben we een bezoek gebracht aan Dr Schraven. Hier zijn foto's van gemaakt. Deze foto's hangen in de gang en kunnen t/m volgende week woensdag bijbesteld worden. Met vriendelijke groeten, Leerkrachten groep 1-2. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 7

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 7