Donderdag 09.00 uur Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Vrijdag 09.00 uur Tot bijzondere intentie t.e.v. het H. Hart Zaterdag 19.00 uur Overleden ouders Janssen-Peeters Overleden ouders van Soest-van Vechel Gest. jaardienst Frans Poels en echtgenote ■rrj psJu MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Sandra van Limbeek, Pascalle van Reenen, Maike Selder, Helga Thielen Zondag 08.30 uur Jorn Rongen, Robert Janssen, Sander Schuur man, Emiel Truijen 10.00 uur Elles Lens sen, Monique v.d. Pas, Maud van Arsen, Marian v.d. Wijs MEMISA - COLLECTE In dit weekend wordt Uw aandacht gevraagd voor het werk van MEMISA, een naam die velen van U vertrouwd in de oren klinkt. Als een van de oudste en grootste organisaties is zij al bijna 65 jaar werkzaam op het gebied van de gezondheidszorg in de Derde Wereld. Dat dit mogelijk is dankt Memisa aan de steun en de vrijgevigheid van de Nederlandse Katholieke gemeenschap. Dankzij deze vrijgevigheid kon en kan nog steeds gestalte worden gegeven aan de talloze aanvragen die Memisa dagelijks ontvangt. In de loop der jaren zijn dankzij Uw steun talloze ziekenhuis jes, kliniekjes en kraamkliniekjes gebouwd en medicijnen plus instrumenten verzonden. Naast dit omvangrijke werk wordt de laatste jaren veel belang gehecht aan het voorkomen van ziekten door voorlichting. Grote aandacht wordt geschonken aan de opleiding van eigenlands kader zoals vroedvrouwen en verpleegkundigen, omdat dit de meest doeltreffende weg is naar het tot stand komen van een eigenland- se gezondheidszorg. Geef Memisa de kans ook dit jaar weer haar zegenrijke werk te kunnen voortzetten. Door Uw bijdrage aan de collecte helpt U daadwerkeli^ mee vele levens te redden. GEZINSMIS Zaterdag om 19.00 uur Gezinsmis. Thema - in verband met Memisazondag - Broederlijk delen! Deze Gezinsmis wordt opgeluisterd door ons Jongerenkoor. Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 3

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 3