In de cursus bas is informatica maakt U kennis met de computer en al zijn mogelijkheden, terwijl de cursus informatica en beroep U wegwijs maakt - middels het werken op een personal computer in beroepsgerichte toepassingen. In de vaktechnische cursussen zoals houtbewerken, metaalbewer- ken, lassen en motorvoertuigentechniek leert U verschillende technieken en vaardigheden, mede ter oriëntatie op verdere scho- lings- en beroepsmogelijkheden. In de cursus lassen komt zowel het electrisch en het autogeen lassen, als het metaalactief gasbooglassen (M.A.G.) aan bod. De cursus motorvoertuigentechniek behandelt in theorie en prak tijk met name de basisprincipes van de opbouw en werking van onder meer motoren/brandstof- en koelstystemen/- versnellingsbak en koppeling. In de cursus metselen wordt onder meer aandacht besteed aan het stellen van profielen, aan metselverbanden en mortelsamenstel lingen, aan het voegen. In de cursussen pech onderweg, kleding maken en edelsmeden staat meer de hobby centraal. De cursussen vinden voornamelijk plaats in de leer/werkplaatsen van de stichting in Venray of Horst. INFORMATIE/AAMMELDING Voor nadere informatie, voor toezending van de cursusfolder of voor aanmelding, kunt U zich wenden tot de Stichting RISC, telefoon: 04780 86245 (bij voorkeur tussen 09.00 en 11.00 u.). Voor een cursusfolder kunt U ook terecht bij een van de werk plaatsen of het plaatselijk buro van de stichting in Uw omge ving. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Het nieuwe jaar is weer begonnen. Daarom komen de buurtleidsters in de week van 30 januari t/m 2 februari de kontributie over 1989 ophalen. Bedankt voor uw medewerking. Het bestuur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Dames 14 O- O- O- O- O- O- O- ó- o- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 14