Marcel, vorst Maurice en nar Twan um ien echte carnavalsvier ders. Mar dat alles nie vurdat Marcel ök names ziene vorst, nar en road van elluf iederiën bedankt haaj vur enne verrekes fijne carnaval 1988. Now Marcel, ge het ut an ut publiek wel gehuurd, weej vonde ow enne geweldige prins. Um elluf ovver aacht begös de sjoo pas goed. Ut bestuur van de carnavalsvereniging haaj ut nie mer toen ze zage hoe urre nar durmidde gezaagd wier en hoe urre kersverse prins Roland 1 ma net gemist wier dur lëvesgevoarlukke messe. Onderstusse stond ex-prins Marcel te vringe an enne ketting um alsnog en joar prins te meuge werreDat lukte um nie. Mr. Magic den behalve sjaaltjes ök zien onderböks uut ziene mouw halde haaj gen mitliej mit Marcel en toverde um um ien enne neeje Jeugdprins. Achtereenvolgens kwaame tevurschien prins Erwin I, vorst Giel en nar Rogier. De zaal stond op ziene kop. De prinsendans onder begeleiding van Ut göt gaaf gen probleme, dus d'n aovund kös niemer kapot. De urste onderscheidinge hebbe ze al binne en wel van prins Roland I den ontzettend blie was mit ziene collega en dat heej ut ovverlefd haaj De prieswinnaars van ut prinseroaje zien geworre: - fam. Vollenberg, Hatendonkstraat 15, - J. Verhaegh, Mgr. Hanssenstraat IA, - J. Hoex, Stationsweg 197. Vur de carnaval kumt prins Erwin I beej olie enne overvolle knapzak bezurge zoëdat gillie de carnaval wel dur komt. Alle andere minse die mit hebbe gedoan mit ut prinseroaje harteluk bedankt Weej wense iederiën enne biëstig goeje carnaval. ORDE VAN VERDIENSTE VOOR ANTOON JANSSEN. Karnevalsvereniging de Karklingels heeft haar hoogste onder scheiding, De Orde van Verdienste, in samenwerking met het werkkomitee Oostrum toegekend aan ANTOON JANSSEN, bij de meeste Oostrumse mensen nog bekend als "Toën van ut Gementehuus" Op veel terreinen is hij aktief geweest voor Oostrumse en bui- ten-Oostrumse aktiviteiten Een greep uit deze aktiviteiten zijn: mede-oprichter en sekretaris van het werkkomitee Oostrum mede-organisator van de Mariafeesten van Spraeland in 1950 t.g.v. het 600-jarig bestaan van Oostrum als bedevaart plaats redakteur van 't krantje "ons Oostrum11 van het Limburgs Thuisfront 10

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 10