score was voor de Sigma's met 3007. In de 2de klasse was de hoogste game met 187 voor Hay Lenssen en de hoogste serie werd gescoord door Theo Swemers met 524. Close Encounters scoorde met 2888 de hoogste teamscore van deze speel avond. Verder voor iedereen: EEN SPORTIEF EN GELUKKIG 1989 Oefenprogramma a.s.zondag 8 januari 1989. Vlierden 1 Vlierden 2 Oostrum 1 Oostrum 2 aanv. 11.00 u vertr.10.00 u aanv. 11.00 u vertr.10.00 u Zaalvoetbaltoernooi te Deurne. Tweede kerstdag heeft een afvaardiging van de S.V.O. selektie deelgenomen aan dit jaarlijks evenement. Volgens insiders moest Oostrum starten in de moeilijke poule. Dit werd ook snel duide lijk want de eerste wedstrijd ging tegen Zeiiberg met 5-0 verlo ren. Deze hoge nederlaag was echter meer te danken aan het niet kennen van de zaalvoetbalregels dan aan het betere voetbal van Zeiiberg De tweede wedstrijd ging al een heel stuk beter, maar werd tegen de uiteindelijke overwinnaar van het toernooi Deurne, toch met 2-0 verloren. Oostrum begon het nu wat te begrijpen en dit ging in de derde wedstrijd ten koste van Liessel, die in de laatste seconden met 1-2 werden verslagen. Deze uitslag gaf Oostrum het recht om te voetballen voor een vijfde en zesde plaats tegen Racing Boys. In deze wedstrijd kwam Oostrum op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Marcel Litjens, die tot nu toe nog alle doelpunten voor Oostrum had gescoord. Een paar minuten voor tijd werd het op een ongelukkige manier 1-1. Hierdoor moesten penalties de beslissing brengen. De penalties werden door Oostrum het best benut, waardoor een vijfde plaats verkregen werd. Vanuit Oostrums zicht kunnen we toch stellen dat we ondanks een wat minder goed begin een geslaagd toernooi achter de rug heb ben! 8 O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O SPORTVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 8