OOSTRUM Bij deze willen u/ij iedereen bedanken die op lueike u/yze dan ook. heeft bijgedragen aan een onvergetelijke werjaardag kinderen en klei Om ervan verzekerd te zijn dat wij al Uw bankzaken nog in het lopende boekjaar kunnen afwerken, zijn wij helaas genoodzaakt de vrijdagavondopenstelling op 30 december a.s. te laten vervallen. Het kantoor van de bank is dan geopend tot 16.00 uur. Aangezien tussen Kerstmis en Nieuwjaar vrijwel alle bedrijven gesloten zijn, zal het voor de meesten geen bezwaar opleveren om overdag een keer binnen te lopen en Uw bankzaken te regelen. Vriendelijk verzoeken wij U dan ook met het regelen van Uw bankzaken niet te wachten tot de laatste dag van het boekjaar. Uw speciale aandacht vragen wij nog voor het afsluiten van een KOOPSOM. Profiteer thans nog van deze aantrekkelijke fiscaal vriende1ij ke OUDEDAGSVOORZIENING Inmiddels zijn ook de meeste zomerreisprogramma's binnen. Wij kunnen U uit een ruim aanbod een goed verzorgde vakantie aanbie den. Door onze rechtstreekse computerverbindingen met diverse reisorganisaties kunt U meteen zien welke accommodatie nog beschikbaar is. U kunt bij onze bank in een rustige omgeving (afzonderlijke spreekkamer) Uw vakantiebestemming bespreken en laten vastleg gen. Zoals altijd zijn de meest aantrekkelijke bestemmingen het eerst volgeboekt. Bent U niet gebonden aan het hoogseizoen: wellicht kunt U dan profiteren van bv. aanbiedingen zoals 3 weken boe ken/2 weken betalen; 2 weken boeken/1 week betalen of andere interessante combinaties. Naast de volledig verzorgde reizen kunt U bij onze bank ook terecht voor een ruime keus uit EIGEN AUTO reizen, BUS-PENDELREIZENchartervluchten (vliegreis zonder accommodat ie) 19

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 19