limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Vanuit de basisschool - Onder belangstelling van kinderen, ouders en leraren is op woensdagmiddag 7 december j.l. een prachtige plantaan geplant op onze speelplaats. Uit elke groep mocht een kind een symbolische schep zand in het plantgat gooien, waarna de rest van de kinderen het karwei met enthousiasme afmaakten. De Plantsoenendienst van de Gemeente Venray en de firma van Rattingen bedanken wij langs deze weg hartelijk voor de geheel belangeloze medewerking aan deze "ope ratie" - Herinnering: Op donderdag 15 december om 20.00 u.: Informatie-avond voor de ouders die zich beschikbaar gesteld hebben voor de renovatie werkzaamheden aan de speelplaatsen. - Wist u dat het gehele schooljaar door een aantal ouders m.b.v. versieringen, platen e.d. de school in de sfeer brengt van de viering die voor de deur staat. Zo wordt de school momenteel versierd met papieren kerstboomp jes, kerstballen van glanspapier en veel typische kerstversie ringen welke aan het plafond en aan de muren worden opgehangen. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Donderdag 22 december, 19.30 uur. Gemeenschapshuis. Onze jaarlijkse kerstavond wordt verzorgd door eigen leden. Wij wensen onze leden een fijne kerstavond en tevens een voor spoedig 1989. Introductiecursus INFORMATICA. Het belang van de informatica in onze samenleving is zo groot geworden dat gesproken wordt van een "informatiemaatschappij". De computer heeft die ontwikkeling enorm versneld en het gezicht van onze samenleving ingrijpend veranderd. Deze cursus behandelt de werking van de computer en geeft een indruk van de voornaamste toepassingen ervan. (U werkt ook tijdens de cursus met 2 pers. aan 1 computer). Ook de gevolgen van het toegenomen computergebruik worden besproken, omdat deze niet alleen doordringt in het bedrijfsleven maar ook in privege- bruik. 7 geslote**

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7