Zaterdag 19.00 uur Sibertus Moorrees en Hendrina Custers, Wim Janssen, overleden ouders Camps-Wolters Wim Heidens, overleden ouders Houwen-Jacobs Moeke Vermeulen-Moorrees Overleden ouders Hoex-van Soest en Nelly, Piet Direks, Pierre Jacobs, Jan Hulsman, Martin Moorrees (Jongerenkoor) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Anneke van de Ven, Loes Laurenssen, Veronique Philipsen, Saskia Litjens Zondag 08.30 uur Johan Rongen, Robert Janssen, Sander SchuurmansEmiel Truijen 10.00 uur Carmen Moure, Stephanie Janssen, Sanne Bart ram, Irene Camps DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT Zondag a.s is het de derde zondag van de Advent. We naderen het Kerstfeest en daarom klinkt nog ingehouden de oproep: "Verheugt U". Nog twee weken van voorbereiding hebben we. Die zullen we dan ook nog moeten benutten om vooral onszelf klaar te maken voor een hernieuwde komst van de Heer in en onder ons. Echte christelijke vreugde is gebaseerd op het diep geloof, dat God met ons is. Het betekent wel, dat wij dan Gods aanwezigheid onder ons durven te zien; ja dat wij zelf God present moeten stellen in ons leven. Kerstmis (menswording) is niet zomaar niks. Daarom: het is nog even Advent! Uw pastoor o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o ADMINISTRATIE GEZINSBIJDRAGEN Zeer velen verklaarden zich bereid in januari j.l ook dit jaar een vrijwillige Kerkbijdrage te leveren. Met voldoening stellen wij vast dat van velen reeds een bijdrage ontvangen is; hiervoor onze oprechte dank. Wellicht dan een aantal Uwer niet meer gedacht heeft aan deze gedane toezegging, vandaar dat wij U hieraan op deze willen herinneren TJ kunt Uw bijdrage voldoendoor - door overboeking of storting op bankrekening 14.00.01.832 tnv Adm. Gezinsbijdragen bij de Rabobank te Oostrum; - door overboeking ten gunste van postbankrekening 102.63.67 tnv Rabobank Oostrum onder vermelding van Adm. Gezinsbijdragen. 3

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3