OOSTRUM 4 - LEUNEN 8 (1-1) 4-1 Oostrum greep weer eens de 2 punten, die men nodig had. Het leek er niet op, dat de uitslag van het begin van dit seizoen her haald zou worden. Want in de 9e minuut rondde een Leunse speler de hoekschop goed af, 0-1. Oostrum wilde de gelijkmaker maar kon die niet echt afdwingen. Toch in de 29e minuut knalde Conrad v.d. Hoogenhof de bal van afstand tegen het net, 1-1. Dit was tevens de ruststand. Na de rust probeerde Oostrum de stand te forceren en dit lukte ook nog. Wederom was Eric "Dieter" Graat de schutter. Hij zag een gat en liet zijn pegel los en hij zag de bal tot zijn verba zing in het net verdwijnen. Drie minuten later, in de 54 minuut, gaf speler-coach Peter v.d. Burgt, met een mooie lob, Leunen de genadeklap. Ook bij dit doelpunt was medewerking van Leunen vereist. Oostrum en Leunen legden zich toen bij de uitslag neer. Het werd echter nog 4-1 toen aanvoerder Theo v.d. Venne einde lijk het goede voorbeeld gaf. Hij rondde een schitterende combi natie even mooi af. Als hij dit volgende week ook doet, kunnen er misschien weer 2 punten gepakt worden als America 5 op bezoek komt. Groetjes, Noes. MERSELO 4 - OOSTRUM 5 2-3 (0-1) We hebben alweer gewonnen en dit keer zonder Theo en Gerrit. Maar wel met Theo en Gerrit want jullie kunnen we echt niet missen hoor, al was het maar voor de vele nuttige dingen die jullie voor ons doen, zoalszoalszoals een rondje geven! Maar nu dan de wedstrijd. Hiervoor moesten we naar Merselo waar we aan de tweede helft van de kompetitie begonnen. De vorige keer wisten wij na een bewogen strijd de punten in Oostrum te houden. Gezien de verrichtingen van de laatste maanden traden we niet helemaal gerust aan tegen Merselo. Gelukkig was deze onrust ongegrond en met mooie aanvallen werd er richting Merselo-doel gevoetbald Jammer genoeg moesten we al vroeg afscheid nemen van Herman Jeucken die door een blessure uitviel. Bert de Klein had al vlug een andere speler gevonden waar hij de bal aan kwijt kon en even later was het Leo Verhaeg die op aangeven van Bert de uitgelopen doelman passeerde en voor de ruststand van 0-1 zorgde. Na de rust bleven we voetballen en na twee afgekeurde doelpunten eindelijk weer een die de goedkeuring van de scheidsrechter kreeg. 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13