Siui- C- 8 Rapporten In tegenstelling tot voorgaande jaren zullen de rapporten aan de kinderen meegegeven worden voordat de Tien Minuten-gesprekken plaats vinden, dus voor 21 en 22 november a.s. Wij verwachten, dat dit de Tien Minuten-gesprekken ten goede zal komen, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Zondag 20 november en maandag 21 november: jaarlijks concert- en toneeluitvoering. Op beide avonden worden alle leden van orkest en tamboerkorps om 19.40 uur in het gemeenschapshuis verwacht. Het programma zal op dat tijdstip beginnen met het optreden van het tamboerkorps, daarna orkest en tamboerkorps samen en vervol gens het orkest alleen. Woensdag 23 november: repetities tamboerkorps in het gemeen schapshuis van 18.30 tot 19.15 uur het aspiranten tamboerkorps. van 19.15 tot 20.30 uur het gehele tamboerkorps. Zaterdag 26 november: Caeciliaviering in kerk en gemeenschaps huis Zondag 27 november: Inhalen St. Nicolaas. Alle leden worden daarvoor om 13.45 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. Alle leden van het jeugdorkest worden om 13.45 uur in het ge meenschapshuis verwacht. CONCERT EN TONEEL Op zondag 20 en maandag 21 november a.s. worden in het gemeen schapshuis weer de jaarlijkse concert- en toneeluitvoeringen gehouden. Voor het komplete programma verwijzen wij graag naar de publicatie elders in dit blad. Het programma zal beginnen met het optreden van het tamboerkorps om 1945 uurAansluitend zal het orkest het concert voortzet ten. Na het concert zal toneelvereninging De Vlasbloem de avond verder voor haar rekening nemen, met het stuk "Pas op voor de buren". De entree bedraagt f 4,per persoon, houders van een donateurskaart hebben op vertoon van deze kaart recht op vrije toegang voor twee personen. MUZIEKVERENIGING OOSTRUM-VENRAY

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8