7 De ouders die om 10.30 uur naar de peuterspeelzaal zijn kunnen hun kleuter in die tijd bij de leerkrachten van groep 1-2 laten. Alle andere kleuters hebben vanaf pl./m. 10.00 uur vrij. Donderdagmiddag begint de school weer gewoon om 13.15 uur. Woensdagmorgen, 7 december mag Uw kind een Sinterklaas—kadootje mee naar school brengen. Geeft U wel iets mee dat niet kapot kan gaan. Leerkrachten groep 1-2. SINTERKLAASVIERING GROEP 3 T./M. 8 Groep 3-4-5. De Sint komt 's middags een half uurtje in elke klas Groep 6-7-8. Het Sinterklaas-feest wordt in de eigen klas gevierd. De Sint komt wel even aan. Wij wensen U en de kinderen een fijne Sinterklaad toe. Met vriendelijke groeten, Team Maria Basisschool. Vanuit de basischool Handvaardigheid Zoals u waarschijnlijk wel weet, wordt er in 5 perioden van 4 weken handvaardigheid gegeven in zgn. heterogene groepen. De groepen zijn zo samengesteld, dat er in elke groep kinderen van groep 3 t./m. 8 zitten. Vanaf januari komen daar dan nog de oudste kleuters bij. Omdat wij dit schooljaar nogal krap in het personeel zitten, hebben wij enkele ouders benaderd met het verzoek, of zij bereid waren een groep kinderen tijdens deze "handvaardigheidscyclus" te begeleiden. Dankzij de bereidwillig heid van enkele ouders is de eerste "handvaardigheidscyclus" op 10 november a.s. van start gegaan, waarbij in totaal twee groe pen begeleid worden door ouders. Speelplaatsen Vorige week hebben de kinderen een brief meegekregen, waarin de hulp van ouders gevraagd wordt bij het renoveren van onze speel plaatsen, waarvoor de plannen reeds klaar liggen. De uitvoering van deze plannen zal plaats vinden op een nog nader te vast te stellen dag in het voorjaar. Indien u zich hiervoor beschikbaar wenst te stellen, verzoeken wij u het strookje onderaan de de brief z.s.m. aan uw kind mee te geven. Omdat het een omvangrijk karwei zal worden, hopen wij dat voldoende ouders gehoor geven aan deze oproep. Bij voorbaat dank!

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7