20 Wanssumse doelwachter raet een schitterende curve de bal in het vijandelijke doel (1 - 1). Nog 43 minuten en 17 seconden te gaan om beide punten in Oostrum te houden. Wat volgde was een boeien de strijd. Ongeveer 15 minuten voor tijd wist Marcel Litjens zich tussen drie verdedigers op de been te houden (meestal werd hem dat niet gegund) en hij maakte hiervan gebruik door de bal klaar te leggen voor Henri Wilmsen, die de bal droog met links in de rechterbenedenhoek joeg. Wanssum raakte steeds meer ge- irriteerd omdat Oostrum vakkundig hun tempo en hun aanvallen wist te breken (ook bijna een aanvaller trouwens). Dit had tot gevolg dat ze de wedstrijd met 10 man, een andere grensrechter en een lege reservebank moesten beëindigen. Ook met lege handen trouwens want het bleef 2-1 waardoor Oostrum de leiding heeft genomen in de competitie voor Holthees (1 punt en 1 wedstrijd minder) A.s. Zondag: kwartfinale voor de beker thuis tegen Wessem. Antwoord op de huiskamervraag: het was voor beiden de eerste keer Groetjes Geert. Griendtsveen 4 Oostrum 4 (2-1) 2-1» De 7 magere weken schijnen ook bij ons 4e elftal aangebroken te zijn, want voor de 3e achtereenvolgende week leidt men puntver lies. Op het drassige veld liep Oostrum al snel tegen achter stand op. In de 6e min. werd een verdedigingsfout afgestraft. 1 - 0. 8 Min. later werd het 2-0, omdat wederom een verdedi- gingsfout werd afgestraft. Oostrum zette alles op een rijtje en probeerde een offensief op te starten. De kansen waren op een hand te tellen, dit kwam ook, omdat de tegenwind het voetballen onmogelijk maakte. Een van de zelden gevaarlijke aanvallen werd naar behoren afgewerkt. Een voorzet van gastspeler Ruud Crins werd door Eric "Dieter"Graat ingeknikt. 2-1. Dit was in de 46e min. dus dit was tevens de ruststand. Na de rust was er geen inspiratie. De beste kans was voor Edwin Broeren, maar deze werd uit zeer kansrijke positie gemist. Griendtsveen had nog vele kansen, maar verzuimde iets aan de stand te doen. Volgende week geen magere week, want volgens het programma zijn wij vrij. P.sMarny en Ruud bedankt voor het meegaan. C.L., er is helaas geen cursus "glazen vasthouden". Groetjes, Noes. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o COPIJ INLEVEREN VOOR ZONDAGAVOND 21.00 UUR

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 20