19 PROGRAMMA JEUGDVOETBAL ZATERDAG 19 NOVEMBER 1988: Competitie Swolg.Boys Al - Oostrum Al A. 14.30 uur V. 13.45 uur (per auto) Regiobeker Oostrum Cl - Montagnards Cl A. 12.00 uur Vriendschappelij k: Sparta B2 - Oostrum Bl A. 13.00 uur V. 12.15 uur (per auto) Oostrun 1 - Wanssum 2 2-1 (0-1). In de wetenschap dat favorietenkiller Leunen 4 ook Holthees ver slagen had, kreeg bovenstaande wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 op de ranglijst tot nu toe een extra dimensie. Bij winst van onze jongens zou Oostrum 1 de koppositie over kunnen nemen van Holthees Het fel schijnend zonnetje was een genot voor het publiek, maar zeer hinderlijk voor de spelers vanwege de lage stand. In de eerste helft toonde Oostrum qua balbezit een overwicht, maar de betere kansen werden voor de Wanssummers. Toch moesten we Wans sum voor het maken van een doelpunt nog een beetje helpen, hetgeen hun ware sterkte toont. Bij een terugspeelbal stak er zeer plaatselijk een sterke wind op waardoor de bal onze keeper Twan niet bereikte. Hiervan maakte Wanssum dankbaar gebruik door de bal op te pikken, Twan te passeren en droog te scoren (0 - 1). Deze stand bleef tot aan de rust gehandhaafd. Meteen na rust scoorde Oostrum 1-1. Omdat de meeste mensen, al of niet op het voetbalveld aanwezig, dit doelpunt niet gezien hebben, volgt hier een gedetailleerde beschrijving. De in balbe zit zijnde verdediging van Wanssum 2 werd goed onder druk gezet door onze aanvallers Henk van Goch (geen familie van de collega van de trainer) en Ton van Kessel (zonder S en zonder RV al lijken de benen er wel op; overigens een prima rechtsback vol gens mij). Zij dwongen Wanssum tot onzuiver uitverdedigen zodat de bal bij Harrie van Bergen terecht kwam die zich op de rand van de 16-meter aan de linkerkant van de halve maan bevond. Omdat de keeper door z'n eigen verdediging uit positie was gespeeld kon Harrie rustig de tijd nemen om de bal goed klaar te leggen en om z'n schot tegelijkertijd met het aftreden van Jan Raedts sr. als vorst van de carnavalsvereinging te laten plaats vinden (huiskamervraag: wat is de andere overeenkomst?). Als een koelbloedige scherpschutter (de militaire dienst is dus toch nog ergens goed voor al is dat bij Hans Kessels nog niet te merken) plaatste Harrie vervolgens juist buiten bereik van de

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 19