15 OOSTRUMSE ORGANISATIE ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS St. Nicolaasaktie van de Oostrumse Organisatie van Zelfstandige Ondernemers Ook dit jaar wordt er door de winkeliers de 0.0.Z.O. een aktie gehouden. Deze keer is het de SINTERKLAASLOTERIJ. Bij elke besteding van f 5,00 bij de deelnemers ontvangt U een gratis lot. Om aan de trekking deel te kunnen nemen dient U 5 loten bijeen te sparen. Als U 5 loten verzamelt heeft, is het de bedoeling dat U deze bundelt, bijv. door ze aan elkaar te nie ten. Vervolgens vult U op het bovenste lot Uw naam en adres in, en kunt U de loten bij de deelnemende winkeliers inleveren. Op dinsdag 6 december zal de trekking plaats vinden; de winnaars krijgen persoonlijk bericht. Wat is er zoal te winnen? De le prijs: een dames of heren horloge. 2e prijs: een draagbare radio. 3e prijs: een spellenset. Als troostprijs zijn pakketten beschikbaar met daarin produkten en artikelen van de deelnemende ondernemers. De Sinterklaasloterij begint op dinsdag 22 november en duurt tot en met maandag 5 december. De deelnemende winkeliers zijn: Dierenpension De Berghaag, Buurtwinkel en winkelwagen fa. Kessels S.R.V.Slagerij Joos Truyen, Brood en Banket Herman Verheijen, Rijwielhandel Th. Cuypers, Herenkapper Jac. Verhaegh, Dameskapper W. Vloet, autobedrijf G.H.V. en Schildersbedrijf Bert Arts en Zn. Tijdens de op donderdag 3 november jl. gehouden ledenvergadering van de plaatselijke Ondernemersvereniging (OOZOO) in zaal van Dijk te Oostrum werd afscheid genomen van de heer M. Derks. De heer Derks maakte vanaf de oprichting meer dan 30 jaar gele den deel uit van het bestuur van de afdeling. Aanvankelijk vervulde hij een bestuursfunctie; naderhand enige tijd secreta ris en de laatste 12 jaar was hij voorzitter. De plaatselijke ondernemersvereniging lag hem zeer na aan het hart. Hij heeft zich steeds ingezet voor behoud en uitbreiding van de plaatse lijke middenstand. Als ondernemer heeft hij tevens vele jaren deel uitgemaakt van een gespreksgroep met de Gemeente om hierin de belangen van de middenstand te behartigen.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 15