ATTENTIE I.v.m. de verhuizing van de drukkerij vragen wij U aankomende week (47) de copij VOOR ZONDAGAVOND 21.00 UUR in te leveren en wilt U de copij zo beknopt mogelijk houden. Bedankt voor uw medewerking ptt post OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 13 Leerlingen voor het tamboerkorps van de harmonie Er is plaats bij het tamboerkorps voor enkele leerlingen. De kosten van de opleiding en voor het gebruik van een instru ment zijn voor rekening van de ouders van de leerlingen. Tijdens deze opleiding zal blijken of men de geschiktheid heeft om t.z.t. tot het tamboerkorps te kunnen worden toegelaten. Uiteraard krijgt men van de directeur over de geschiktheid van de leerling te gelegenertijd bericht. Uiteindelijk zullen er straks een 5-tal leerlingen kunnen worden toegelaten. Aanmeldingen voor 1 december a.s. bij het bestuurslid van de harmonie: L. Martens, Van Broekhuizenstraat 49, tel. 80604. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Wijziging openstelling rijdend postkantoor. Geachte mevrouw/mijnheer, In verband met de verbouwing van het postkantoor Broekhuizen- vorst, wordt aldaar het rijdend postkantoor gestationeerd. Hierdoor veranderen de openstellingstijden van het rijdend postkantoor te Oostrum vanaf dinsdag 22 november tot en met vrijdag 2 december a.s. Gedurende deze periode is het postkan toor geopend van 16.15 tot 17.45 uur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Dames, de gym, gegeven door J. Clark gaat op 21 november niet door. Dit i.v.m. de ouderavond op school. Wij hopen dat U hiervoor begrip hebt. Het bestuur, o o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13