2 Vernomen werd dat het voornemen bestaat om ook in 1989 4 ex tra winkelzondagen vast te stellen op voorstel van Venrayse Ondernemingsvereniging; te weten 29 april, 4 juni, 10 sep tember en 17 december. Vergadering maakt bezwaar tegen zondag 10 september. Op die dag wordt de Oostrumse kermis gevierd; in Venray wil men dan weer straten-festival organiseren. Ons bezwaar is aan VZO en Gemeente overgebracht met goed vinden van plaatselijke Ondernemersvereniging. Het voorontwerpplan Recreatieplan Witte Vennen krijgt aller aandacht. Een werkgroep brengt verslag uit van haar bevin dingen Vragen welke naar voren komen zijn o.m. Heeft Gemeente voldoende waarborgen ingebouwd om ervan verze kerd te zijn dat na ontgrinding c.q. afgraving het recreatie plan ook werkelijk wordt uitgevoerd? Wat zijn de gevolgen als plan niet geheel of vrijwel niet wordt uitgevoerd? Blijven wij dan zitten met een groot openluchtbad, visvijver of gewoon een waterplas? Uit reacties uit de vergadering van enkelen blijkt dat dit laatste misschien helemaal niet erg is. Wat betekent dit recreatieplan voor de diverse voorzieningen in Oostrum? Sportpark, middenstand, parochiekerk, gemeen schapshuis? Waar ligt de verkeersstroom van recreatiepark? In overweging wordt gegeven om stroom niet over de verbrede Sparrendreef maar over Witte Vennenweg te leiden. Hoe vindt grondafvoer plaats en binnen welke termijn? Biedt Sportpark nog mogelijkheden tot uitbreiding? Hoe staat het met de parkeerhavens? Besloten wordt op maandag 24 oktober 1988 in de kantine van Sportpark een informatie-bijeenkomst te beleggen voor bewo ners en bedrijven woonachtig c.q. gevestigd binnen bestem mingsplan Witte Vennen. Het ligt in de bedoeling van de reacties van deze bijeen komst een samenvatting naar Gemeente te sturen. Tezijnertijd zal een werkgroep geformeerd worden, samengesteld uit leden van werkcomité, aangevuld met belanghebbenden. Ook de A 73 kreeg enige aandachtGewezen wordt op de nood zaak van een goede bewegwijzering; temeer daar de afrit Castenray - Oirlo zal gaan vervallen. Verbreding van A 73 dient plaats te vinden zodanig dat de bebouwing hiervan de minste hinder ondervindt. Vergadering kon via een kaart kennisnemen van het nieuwe tracé Gezamenlijk worden vergaderdata voor 1989 vastgesteld; wij zigingen voorbehouden.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2