19 Rest mij nog het publiek te bedanken voor de morele steun en zijn ze a.s. zondag net zo goed vertegenwoordigd als in Blitterswijck. Tot dan. OOSTRUM 4 - SWOLGENSE BOYS 3(Q-3) 1-4 Oostrum was tegen de boys uit Swolgen vrijwel kansloos. In de le helft domineerde een goed voetballend Swolgen en drukte dit ook uit in doelpunten. In de 11e minuut was het raak. Een Swolgen-speler scoorde uit een moeilijk hoek 0-1. In de 20e minuut scoorde Swolgen weer. Uit een corner scoorden ze tus sen een mierenhoop spelers 0-2. In de 29e minuut leek de be slissing te vallen. Piet Fleurkens werd in de rug gelopen en viel op de bal. Ter verbazing van iedereen kreeg Swolgen een penalty. Gelukkig werd deze slecht genomen. Het werd voor de rust toch nog 0-3. De linksbuiten explodeerde en liet de bal, na een knappe actie, in het net verdwijnen. Rust 0-3. Na de rust probeerde Oostrum terug te komen maar Swolgen bleef de betere ploeg. In de 61e minuut werd het 0-4. Oostrum wilde de eretreffer en kreeg die dan ook. Peter v.d. Burgt mikte eerst zelf op de lat. In de 85e minuut zette deze zelfde Peter voor, de keeper kon de bal slechts wegstompen, door een goed storende Piet Fleurkens. De bal belandde voor de voet van Edwin Broeren en deze scoorde aan de goede kant (het Swolgen- se doel en niet het Oostrumse)Oostrum verdiende niet om te winnen want Swolgen was beter. Volgende week tegen GriendtsveenGroetjes, Noes. VOLHARDING 8 - OOSTRUM 5 3-1 (2-0) Je hebt altijd wel eens van die dagen, dat niets wil lukken. Soms is deze periode zo lang, dat die wel eens een week kan duren. Bij Oostrum 5 duurt deze periode al een maand, dus ik verwacht dat na de zeven vette weken we nu bezig zijn met de zeven magere. Daarom jongens, houdt moed, we zijn al over de helft. Ook afgelopen zondag togen we vol goede moed naar Vierlings beek, het thuishonk van Volharding. Ook zoals we gewend zijn, trokken we het spel naar ons toe met zelfs hele mooie kansen. Maar ook zoals heel vaak, werden die kansen niet benut en bleven we met lege handen staan. Daar waar het ons niet lukte een kans te verzilveren, had Volharding het geluk wel aan haar zijde en kon vrij gemakkelijk uitlopen naar 2-0. Vlak voor rust leek Oostrum dichterbij te komen maar het doelpunt, dat vanuit een vrije trap door Herman Jeucken werd ingekopt, werd op aanraden van de grensrechter van Volharding (wij had den een veel betere) afgekeurd.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 19