GEMEENTE VENRAY 13 Inspraakavond voorontwerp bestemmingsplan Rijksweg A 73 Zuid. Op 10 november a.s. 's avonds om 19.00 uur zal in het raad huis een inspraakavond worden gehouden met betrekking tot het voorontwerp bestemmingsplan Rijksweg A 73 Zuid. Gedurende deze avond bestaat er voor eenieder gelegenheid mon deling te reageren op dit voorontwerp. Deze reacties maken deel uit van de voorbereiding door B&W van een formeel ontwerp bestemmingsplan. Tegen dat, in een later stadium ter inzage te leggen plan, kan door eenieder bezwaar gemaakt worden. Tijdens deze avond zullen zowel van gemeentelijke zijde als van de zijde van de wegaanlegger (Rijkswaterstaat) toelichtin gen worden gegeven op de voorliggende plannen. De op het bovenstaande betrekking hebbende stukken liggen mo menteel voor eenieder ter inzage in het raadhuis, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201, Raadhuisstraat 1 te Venray, iedere werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Tevens is daar alsook bij de gemeentelijke voorlichter een gratis brochure met betrekking tot het bovenstaande verkrijg baar. Voorlichtingsavond procedure wet geluidhinder met betrekking tot het bestemmingsplan Rijksweg A 73 Zuid. Op 15 november a.s. zal in het gemeentehuis (om 19.00 uur) een voorlichtingsavond worden gehouden inzake de te voeren proce dure in het kader van de wet geluidhinder met betrekking tot de Rijksweg A 73 Zuid. Gedurende deze avond zal uitleg worden gegeven omtrent de te volgen procedure, de te verwachten geluidsbelasting van wo ningen langs de toekomstige weg, het mogelijkerwijs treffen van geluidwerende maatregelen, etcetera. Deze voorlichting zal worden verzorgd door gemeentelijke ver tegenwoordigers, alsook door de opstellers van het akoes tisch rapport. Ook zal een vertegenwoordiging van de wegaan legger (Rijkswaterstaat) aanwezig zijn. Uiteraard bestaat voor eenieder gelegenheid tot het stellen van vragen en het maken van opmerkingen. De op de geluidsprocedure betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 11 november a.s. voor eenieder ter inzage in het raadhuis, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201, Raad huisstraat 1 te Venray, iedere werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Bovendien is zowel daar als bij de gemeentelijke voorlichter een gratis af te halen informatiebrochure verkijgbaar. B&W o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13