OOSTRUMSE ORGANISATIE ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS Hierdoor nodigen wij U uit voor onze najaarsledenvergadering op donderdag 3 november 1988 in Zaal "de Karklingel" te Oostrum, Mgr. Hanssenstraat 29 (van Dijk). Aanvang: 20.00 uur (acht uur). Op deze vergadering zullen wij afscheid nemen van onze voorzit ter, de heer M. Derksdie vanwege bedrijfsbeëindiging (geen opvolging) zich niet meer herkiesbaar stelt. Het Bestuur zal het bijzonder op prijs stellen, indien ook de dames van onze leden op deze avond aanwezig zijn. Namens LOZO Venlo zal de heer Rooskensalgemeen secretaris, aanwezig zijn en een inleiding verzorgen. Gezien het bijzondere karakter van deze vergadering wordt U koffie met vlaai aangeboden. Wij verwachten een goede opkomst. Inmiddels verblijven wij met vriendelijke groeten, hoogachtend namens het bestuur J. Janssen, secretaris. Agenda: 1Opening 2. Notulen van ledenvergadering dd. 25-02-88 (in Uw bezit) 3. Ingekomen Stukken/Mededelingen. 4. Financieel Overzicht a) Verenigingskas (H. Verheyen) b) Sponsoring (H. Verheyen) c) Gezamenlijk adverteren (J. Janssen) 5. Bestuursverkiezing. Periodiek aftredend: hr. M. Derks, die niet meer herkiesbaar is Door bestuur wordt kandidaat gesteld: de heer Math. Arts, Stationsweg 108, Oostrum. 6. Voorstel benoeming/ verkiezing voorzitter: kandidaat: H. Verheyen 7. Inleiding door heer L. Rooskens, algemeen secretaris van de LOZO. Onderwerp: Toekomstperspectief Europa 1992 in relatie tot Midden- en Kleinbedrijf. 8. Rondvraag. 9. Sluiting/gezellig samenzijn. 7 O-O-O-O-O" O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O" O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7