Oostrum 5 Wittenhorst II 0-2 (0-1) Het gaat niet meer zo goed met Oostrum 5. Nadat we na 5 wed strijden als trotse koploper geklasseerd stonden zijn we nu na 33 achtereenvolgende nederlagen behoorlijk gekelderd. Vorige week verloren we zelfs van het puntloze DIS na een zeer zwakke vertoning van Oostrum 5. Gelukkig wist toen Leo Verhaegh de eer voor Oostrum te redden door een doelpunt. Afgelopen zondag moesten we het opnemen tegen iemand uit de top 3 n.l. Witten horst. Dat deze sterk waren wisten we al omdat we een oefenwed strijd met behoorlijk grote cijfers tegen hen verloren hadden. Dus ekstra gemotiveerd gingen wij er tegen aan. Maar het was Wittenhorst dat de score "vrij gelukkig" opende. Het spreekwoord zegt al "waar er twee vechten om een been, loopt de derde er ras mee heen", nou die twee vechtende waren twee Oostrummers en die derdeje snapt het al, 0-1. Hierna creëerde Oostrum 'n veldoverwicht maar echt gevaarlijk werden we niet. Wittenhorst bleef rustig door voetballen en loerde zo op ieder kansje om de voorsprong te vergroten. Helaas was dit het geval halverwege de tweede helft 0-2. Ook hierna bleef Oostrum het proberen en we kregen zelfs nog 'n grote kans om te scoren maar het bleef bij deze 2-0 nederlaag. Toch voor de toekomst geeft dit resultaat nog een beetje hoop, want met de instelling en vechtlust welke we zondag toonde, moet het lukken om nog af en toe een wedstrijd te winnen. Be.Ko Hallo Jongens en Meisjes! We moesten uit voetballen tegen Merselo. We moesten er met de fiets heen. Toen we er kwamen had Maikel al gelijk fans (name lijk een oude klasgenoot)We hebben maar kort kunnen intrainen want we waren te laat. Maar we hebben toch gewonnen met 3-0. De eerste goal werd klaar gepingeld door Frank v.d. Boogaard, 1-0 dus Er waren heel wat kansen voor Merselo, maar Tom hield ze tegen (nou ja tegen). De andere goals werden klaar gemaakt door Bas. 3-0 Dus voor ons. Sjoerd Vollenberg. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VOLLEYBALCLUB Zijn er nog dames die zin hebben om te volleyen op vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Kom gerust kijken in de gymzaal aan de Watermolenstraat. Inlichtingen bij Mevr. Kessels, Tel. 87805. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 14

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 14