ook de eerste kans voor 't felle Oostrum. Hij mikte de bal echter naast het doel. Oostrum liet de moed echter niet zakken en voerde de druk op. Dit resulteerde in een aantal goede kansen die echter verprutst werden. Toen gebeurde iets wat niemand verwacht had. America counterde en schoot de bal via Huub langs Twan in het doel, 0-1. Met deze stand gingen we ook de rust in. Oostrum was vastbesloten iets aan deze stand te doen en achtte zich, terecht, daartoe in staat. Ben werd gewisseld voor Jan en Oostrum ging er weer fel tegenaan. De goals bleven echter uit en Yep werd in 't veld gebracht voor Marnie. Dat bleek een goede zet van ons coach-duo want Yep, verder overigens vrij onzicht baar, plaatste de bal beheerst tussen de doelpalen, 1-1. Oostrum wilde verdergaan met scoren maar door een aanval van America, waarbij de Oostrumse verdediging er niet goed uitzag, stond het opeens 1-2. De wedstrijd was gespeeld. Oostrum probeerde alles om de wedstrijd alsnog te winnen maar ging jammerlijk ten onder. Eindstand dus 1-2. Rest mij nog te vermelden dat Yep en Marnie beiden vader werden. Yep enige weken geleden van een zoon en Marnie afgelopen vrijdag van een dochter. Proficiat. Volgende week staat Blerick een ondergang te wachten, want Oostrum is vastbesloten weer eens 2 punten aan hun totaal toe te voegen. Ruud C Wittenhorst 10 - Oostrum 4 (2-3) 3-3 In een rampzalige wedstrijd verloor Oostrum onnodig een punt. Niks leek te lukken. Toch werd het in de 3e minuut 0-1. Een schot van Theo van de Venne werd van richting veranderd en verdween in het doel. Toen duurde het tot de 19e min. totdat A. Vermeulen 0-2 binnentikte uit een voorzet van Hans Achten. Er leek geen vuiltje aan de lucht. In de 25e minuut tekende Horst 1-2 aan. Een Horst-speler schoot uit buitenspel-verdachte- positie binnen. In de 29e min was het plotseling 2-2. De Oostrumse linksback werd opgejaagd, kreeg de bal verkeerd op de voet en lobde over de eigen doelman in het eigen doel 2-2. Oostrum zat aan voor een offensief om weer op voorsprong te komen. In de 39e minuut werd een voorzet door Conrad van de Hoogenhof verlengd en was Arthur Vermeulen er als de kippen bij 2-3. Dit was tevens de ruststand, mede dankzij Oostrum, omdat men verzuimde de voorsprong uit te bouwen. In de 2e helft leek wel of het geregend had, want Oostrum voetbalde als oude kran ten. In de 36e min. werd het 3-3 omdat een Horst-speler vrij aan mocht leggen. Oostrumse kansen waren in de 2e helft op een hand te tellen en had geluk dat Horst niet echt aandrong. Een match om gauw te vergeten. A.s. zondag thuis tegen Swolgense Boys 3. Tot dan. Groetjes, Noes. 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13