echter een vorm denkbaar, waarin men elkaar kan vinden. De werkgroep groenvoorziening zal verder werken aan reeds bestaande centrum-plan - aandacht krijgt verder het project "Instandhouding Kleine Landschapselementen". Oostrum is niet rijk gezegend met erfbe- plantingen en singels zoals bedoeld en dit project. Het idee wordt geopperd om in samenwerking met basisschool een boomplant- dag te organiseren. - vanwege opzegging als lid en verhuizing ontstaan er twee vaka- tures binnen de dorpsraad. Punt van overweging is om deze weer aan te vullen. - de aandacht van de dorpsraad wordt gevraagd voor het plan Waterwingebied. De belangrijkheid van een goede en gezonde watervoorziening (drinkwater) wordt uiteraard door iedereen ten volle onderschreven; niettemin vraagt met name de agrarische beroepsbevolking dat ook met hun belangen zeer voorzichtig moet worden omgesprongen. - volgende vergadering (voorzittersvergadering) op dinsdag 11 oktober a.s. in de Bowling-Bistro te Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: 8 en 9 oktober 1988. Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Pr. Schraven Stationsweg 15, tel, 81465. en voor de patiënten van de huisartsen: Drvan Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: Dr, Muinck-Keizer Patersstraat 60tel, 88800. Voor spoedgevallen kunt U op genoemde data terecht bij de genoemde doktoren: 's morgens van 10.00 - 11.00 uur 's middags van 17.00 - 18.00 uur 3

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3