voor de doelman. Oostrum dat uit was op een vroege beslissing, bleef drukken maar over kansen afmaken heb ik verleden week al wat geschreven, dus dit herhaal ik niet, maar het was weer precies hetzelfde en zo bleef het voorlopig 1-0. Na een half uur spelen was niet alleen de vlam in Seoul uitgebrand maar ook Oostrum 5 en zodoende kreeg Merselo enkele kansen maar bij Wiel Kunzler moet je niet aankomen met schoten in de hoeken, want met een kleine aanloop is zijn sprongkracht zo groot dat zijn hand tot in iedere hoek kan komen (erger wordt het als hij uit stil stand omhoog moet springen). Hierdoor bleef de stand 1-0. Ook na de rust een zelfde beeld en wat een kansen dat we kregen, alleen Herman al raakte vier keer het latwerk. Maar hij wist toch ook nog een keer het latwerk te missen, toen hij een voorzet van "good old" (iets meer "old" dan "good") Leo Wilms, ja als Leo toch moet lopen, dan maar door tot de achterlijn, in het doel kopte. 2-0. Oostrum nam duidelijk gas terug en liet Merselo toen komen, maar echt gevaarlijk waren ze toen nog niet.. Pas nadat Merselo vanuit een hoekschop wist tegen te scoren, braken er angstige momenten aan voor het doel van Oostrum, maar met ver eende kracht wisten we de gelijkmaker te voorkomen. Het resul taat van 2 maal 45 minuten voetbal: 2 punten, 2 mannen van de wedstrijd: weer enkele supporters erbij en enkele oudspelers die denken terug te keren. Al met al een geslaagde wedstrijd. BEKO. Hoi fans. Oostrum Dl - Rroonenberg Dl 3-2. Zaterdag hebben we tegen Kroonenberg gevoetbald. We hebben gewonnen met 3-2. Eerst stonden we met 0-1 achter. Maar Frank L. liet het daar niet bij zitten, hij maakte er 1-1 van. Niet lang daarna maakte Kroonenberg er 1-2 van. Daarna werd Bas Ker in de spits gezet en maakte er 2-2 van. We stonden gelijk met 2-2. Ondertussen was bij Tom v. H. (onze keeper) niks te doen, soms kreeg hij wat ballen, maar niet veel. En onze beslissende goal werd gemaakt doorinderdaad Frank v.d. B.. En zo werd dus de stand 3-2. Sjoerd Vollenberg Dl. Algemene ledenvergadering S.V.O. Vrijdag 30 september hield de S.V.O. zijn jaarlijkse ledenverga dering. Op deze, door 50 leden tamelijk goed bezochte bijeen komst werden de normale agendapunten vlot en zonder problemen doorgewerkt. Echte discussie ontstond pas toen een brief van de jeugdleiders over contributievermindering voor leden met een functie in de vereniging aan de orde kwam. 17

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 17