20 dec. 22 dec. 26 dec. 1989 Kerstviering, O.V.B. Kerstavond, L.V.B. Playback show "De Aide Beek" 6 7 10 10 14 20 21 26 27 en jan jan jan jan jan jan jan jan 29 jan. 56 en 7 febr. 14 febr. 23 febr. 9 maart 13 april 25 april 27 april 17 mei 30 mei 8 juni 19 juni o-o-o-o-o Zitting Karnavalsvereniging De Karklingels. Interne vergadering Oudervereniging. Bestuursvergadering S.V.O. Prinsenbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging De Karklin gels. Aldewieverbal Karnavalsvereniging De Karklingels. Overlegvergadering. Avond voor ouderen Karnavalsvereniging De Kar klingels. Receptie Prins? Karnavalsvereniging De Karklin gels. Karnaval Bestuursvergadering S.V.O. Interne vergadering Oudervereniging. Geledingenvergadering. Interne vergadering Oudervereniging. Jaarvergadering Korfbalvereniging Oostrum om 20.00 uur. Overlegvergadering. Interne vergadering Oudervereniging. Overlegvergadering. Interne vergadering Oudervereniging. Geledingenvergadering. Jubileum concert. Komende zondag, 2 oktober, is het weer (een beetje) feest in Oostrum. Ons eigen jongerenkoor bestaat n.l. 12 1/2 jaar. Feitelijk was deze mijlpaal al dit voorjaar bereikt, maar om niet de feestelijkheden van toen te doorkruisen is het uitge steld tot nu. Twaalf en een half jaar geleden, op initiatief van pastoor de Ceuster, en onder leiding van Ad Haans van start gegaan. Sindsdien is het koor een vertrouwd beeld geworden in de kerk op de 3e zaterdag van de maand en vanaf wat later ook op de le zondag. Nu wil het jubilerend koor zich eens op een andere manier aan u presenteren en nodigt u daartoe uit op een klein "concert op de zondagmiddag" en wel op 2 okta.s. om 14.30 in -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 6