woensdag 9.00 uur gest.jaard. Martinus Verheijen en echtgenote donderdag 9.00 uur Overl. ouders Poels-Aben (namens de buurt) vrijdag 9.00 uur Deken Loonen. EERSTE VRIJDAG V.D. MAAND. zaterdag 19.00 uur Harry Achten, Jac. Gooren, overl. fam. Sikes-Rutten. Misdienaarsbeurten zaterdag 19.00 uur Wendy Janssen, Pascalle van Reenen, Maud van Arsen, Maike Selder. zondag 8.30 uur Marian v.d Wijs, Nicole v.d. Burgt, Marisca Litjens, Lieke Volleberg. 10.00 uur Sandra van Limbeek, Monique v.d. Pas, Helga Thielen, Elles Lenssen. Akoliet: Marcel Nellen. Maande1ijkse ko1lekte In dit weekend alle H. Missen de maandelijkse kollekte voor onze eigen kerk. Wij willen natuurlijk allen graag, ook in de win termaanden, 'n kerk die warm aandoet, zowel letterlijk als fi guurlijk. Dat kan als we allen daar aan mee willen werken, daar graag wat voor over hebben. Oktobermaand Rozenkransmaand Gedurende de oktobermaand zullen we iedere dag na de H. Mis van 9 uur de rozenkrans bidden. Intentie: verdieping van het geloof in onze parochiegemeenschap. Niemand zal twijfelen aan de be langrijkheid hiervan. Laat dit dan ook blijken in een grote opkomst gedurende de oktobermaand. Feestelijk concert van ons Jongerenkoor! Zondag a.s. - 2 oktober - viert ons Jongerenkoor "Harmonie" haar 12 1/2 jarig bestaan. Zij houden geen receptie, maar bieden ons wel 'n feestelijk concert aan in onze kerk om 14.30 uur, onder leiding van de dirigent van ons Jongerenkoor: Gerrit Vogelsangs. Het zou natuurlijk voor hen 'n bemoediging zijn om enthousiast verder te gaan, als er grote belangstelling zou zijn voor dit concert, voor dit loflijk gebaar bij hun jubileum. We mogen er toch wel dankbaar voor zijn dat onze parochie ook 'n Jongerenkoor rijk is. 3

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3