Tennisclub Oostrum Clubkampioenschappen Onder barre weersomstandigheden vonden op zondag 25 sept. de wedstrijden om het clubkampioenschap plaats. De kwart-finale wedstrijden werden op de Sparrendreef afgewerkt. Daarna werd het toernooi verder voortgezet in de "Schaapskooi". Bij de dames haalden Annie Vermeulen en Rieky Cremers de eind strijd. Na een verbeten strijd moest Annie tenslotte het onder spit delven en konden de aanwezigen Rieky gelukwensen met haar overwinning Bij de heren zagen we het gevecht tussen good old Hub Camps en het aanstormende talent Ronald van de Berg. Deze twee heren waren in de finale beland door overwinningen op resp. Martin Bonants en Jos Linders. De eerste vier games namen zeer veel tijd in beslag en de strijd ging gelijk op. Na deze 2-2 kon Bernard toch uitlopen naar 6-2. Ook in de tweede set bood Hub zeer lang goed tegenstand. Hij nam zelfs een 4-3 voorsprong. Maar met een sterke eindsprint wist Bernard ook deze set in zijn voordeel te beslissen. Hierna kregen Rieky en Bernard de prijzen uit handen van voor zitter Frits Martens. De overwinnaars verklaarden volgend jaar hun titel van clubkampioenCe) te zullen verdedigen. Jeera. Dorpentoernooi voor junioren. Op maandag 17 oktober (herfstvakantie) wordt op de buitenbanen in Swolgen en Oirlo het dorpentoernooi voor de jeugd gehouden. Het makkelijkst is als je je met partner opgeeft. De kosten bedragen f 2,50 te betalen bij inschrijving. Iedere deelnemer ontvangt na afloop een herinnering. Als je mee wilt doen vul dan onderstaand strookje in en lever dit voor 9 oktober tegelijk met het inschrijfgeld. Opgave dorpentoernooi voor de jeugd Naam Adres Leeftijd Inleveren voor 9 oktober bij G. Wilms, Ooster Thienweg 24. o- oo- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13