TONEELGROEP "DE VLASBLOEM" Toneelgroep "De Vlasbloem" is weer begonnen met het instuderen van het nieuwe toneelspel. Het is een blijspel in drie bedrijven en heet "PAS OP VOOR DE BUREN". Het is geschreven door Hans van Wijngaarden. Het is een echt blijspel waarin weer van alles gebeurt. Ook in dit spel zullen weer enkele rollen in het Oostrums dialekt gespeeld gaan worden. De rolverdeling is als volgt: Jan van Dalen, Accountant, buurman v. Klazien, zijn vrouw, Hannes van Aalst, agrariër, Koba, zijn vrouw, Joze, dochter van drPil Aart Schilperoorthaar vriend, Klara, campingbewoonster, dokter Pil. J. Pijpers L. Franssen-Hoex GLemmensjr. A. Selder-Verhoeven. N. v. Reenen-Coopmans H. Daniels. C. Kok. De regie is in handen van A. Selder-Verhoeven en B. Arts. Wij zullen dit jaar ook weer een kerstspel op ons programma nemen. Welk spel dit gaat worden is nog niet bekend, maar zo vlug we dit weten komen we hier nader op terug. Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met M. Tacken-Kruysen, Mgr. Hanssenstraat 27, tel. 81740. Op de laatst gehouden vergadering, hebben wij afscheid genomen van A. Camps als bestuurslid, penningmeester. Wij willen Albert vanaf deze plaats bedanken voor het vele werk dat hij voor de toneelver. heeft gedaan. Tot zijn opvolger, als bestuurslid, penningmeester is benoemd: H. Daniels, Geeststraat 6. Cultureel Centrum "DE BEEJEKURF" Venray geeft leden van de to neelgroep de gelegenheid om entreekaarten te kopen voor toneel voorstellingen tegen gereduceerde prijzen. Als er leden zijn die hier gebruik van willen maken, laat deze dan kontakt opnemen met het sekretariaat Met bloemen van "Oeretoe" haalt U het zonnetje in huis Volgende week zaterdag 8

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8