Bespreking ontwerpplan "Recreatiepark Witte Vennen" te Oostrum. 8. Bestemmingsplan "Rijksweg A - 73 Zuid". 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Samenvatting van de openbare vergadering van dorpsraad "Werkco- mite Oostrum" welke gehouden werd op dinsdag 5 juli in cafe Vermeulen - vergadering nam kennis van een uitnodiging van "Oere Toe" betreffende een receptie op 26 juni j1een afvaardiging van "Werkcomité" was aanwezig. - tevens werd kennisgenomen van de agenda's van enkele kommis sie vergaderingen; de te bespreken onderwerpen waren geen aanleiding tot het maken van opmerkingen. - de aandacht werd gevestigd op de onlangs verschenen nota "Gemeentelijke Taken" op Milieuhygiënisch gebied". Besloten wordt aan elk lid een afschrift van deze nota beschik baar te stellen. Op de eerstvolgende vergadering worden dan reacties van de leden verwacht. Mogelijk dat ook naderen blijk van belangstelling tonen bij bespreking van deze nota. - naar aanleiding van een vraag aangaande de jubileumfeesten zal een afvaardiging van komite Jubileumfeesten op korte termijn een gesprek hebben met de hr. van Soest, voorzitter S.V.O; - i.v.m. aan te brengen groenvoorzieningen zal hr. Vaessen worden uitgenodigd de eerstvolgende vergadering bij te wonen; - voorzitter spreekt een woord van dank aan adres van leden "Werkcomité" voor de getoonde belangstelling en ontvangen attentie bij gelegenheid van zijn 25-jarig huwelijksfeest; - het dagelijks bestuur van komite Jubileumfeesten Oostrum 1988 zal na afloop van deze vergadering op de pastorie verslag uitbrengen aan de dagelijkse besturen van Harmonie, Kerkbe stuur en Werkcomité. Hierna zal komite ontbonden worden; gevraagd zal worden om komite decharge te verlenen voor ge voerde beleid. - i.v.m. vakantieseizoen zal eerstvolgende vergadering plaats vinden op dinsdag 6 september in de vergaderzaal van Bowling Bistro te Oostrum. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O" o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o— o- o- o- o- o 2

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2