0 OS T R U MS E VROUWEN BEWEGING Dames Zoals U al eerder in dit blaadje hebt kunnen lezen, word er voor de leden van de O.V.B. een kaligrafie-cursus gegeven. Als U hier interesse in hebt, kunt U zich opgeven bij R. Basten, tel. no. 80582. Bel zo snel mogelijk, want er is maar plaats voor 15 personen. De kosten van deze cursus zijn: f. 10,- voor 5 lessen. U moet zelf voor een kaligrafie-pen zorgen. De data zijn: 4 oktober, 18 oktober, 1 november, 15 november en 28 november van 19.30 - 21.00 uur. U kunt zich opgeven t/m 6 september, dus bel snel, want hier geldt ook: "Wie het eerst komt, het eerst maalt". Het bestuur. M.B.V.O. Meer bewegen voor ouderen. De vakantie zit er weer op en we gaan weer starten met gymnas tiek en volksdansen. De gymnastiek start op dinsdag 6 september om 15.30 uur in de gymzaal. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook kunt u vrijblijvende een keertje de kat uit de boom komen kijken. Het volksdansen start donderdag 8 september om 14.00 uur in het gemeenschapshuis. Ook hier zijn nieuwe leden van harte welkom. Wat de nieuwe leden voor het volksdansen betreft kunnen wij u mededelen dat in oktober in Venray weer een basiscursus volks dansen start voor 65+ en 55+. Informatie hierover vindt u t.z.t. in Peel en Maas. Ook kunt u hierover contact opnemen met ondergetekenden. Koersbal: Voor de vakantie hebben we kennis gemaakt met het koersbalspelBij voldoende deelname kunnen we half september met een groep starten. Gonnie Boaten zal nog een a tweemaal de spelregels met ons doornemen. Met sportgroeten, Netty Jeuken, Hanneke Rutten. o-o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 13 O— O- O" O" O-O" O—O" O— O— O— O" O— O" O— O— O— O— O— O— O— O— o-o-o- O- O" O— O- O" O-O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13