De ploegindeling is als volgt: Bintje Randje Hofje T. v. Kessel J. Kessels T. Tonnissen E. Tonnissen P. Seykens T. Seykens W. v. Delft F. Camps W. Cox PGommans P. Gloudemans T. Holierhoek J. Arts (coach) G. Volleberg E. Jeucken A. Claessens G. Claessens R. Gielens J. Schuurmans Asseltje Vrollie Jogotje G. Moraal L. Peters R. Peters F. Dirkx J. de Bruyn B. Dirkx R. Janssen T. v. Rattingen W. Broeren N. Wijnhoven I. v. Els M. Claessens N. Gerritsen (coach) M. Verstegen W. Gerritsen M. Janssen M. v. Rattingen M. Willems L. Rutten Aan de skivrienden van de Valkenkamp De enquete-formulieren zijn allemaal binnen. Het percentage Ingevulde formulieren was 100 Het is nu bijna zeker dat er een langlaufdag komt in jan-febr. '88. Er waren zelfs liefheb bers voor 'n weekend. Sharon en Renee vertrekken binnenkort naar 't buitenland om 'n goede skiplaats te vinden. Eind augustus zal er een bijeenkomst zijn waar jullie meer informatie krijgen. Nu lui, ga wat oefenen om je stijve spieren wat los te krijgen. Probeer ook al vast wat centjes te sparen. Doei 't ski-komitee. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o-o~ o~ o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Beste buurtbewoners, Zoals jullie inmiddels weten organiseren wij als buurtvereniging op zaterdag 27 augustus a.s. weer de jaarlijkse zeskamp met aansluitend de feestavond in het gemeenschapshuis De deelnemers aan de zeskamp worden verzocht om om 12.45 uur aanwezig te zijn bij de Watermolen, de zeskamp begint om 13.00 uur. 7

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7