Om 'n kind dat daar geen toekomst had, bij hen een betere, een heerlijke toekomst, 'n warm "thuis" te bieden. Dat heeft Annemie en Toet heel wat moeite en offers gekost voordat hun vurige wens in vervulling kon gaan. Maar zij die oprecht en hevig naar 1 n kind verlangen, spreken niet van of fers, maar hebben alleen dat voor ogen wat zij ervoor terug krijgen. En zij kregen er inderdaad iets moois voor terug, 'n heerlijk lief kind, in Chili geboren op 6 november 1987. Enige weken geleden reisden Annemie en Toet samen naar Chili om hun kind op te halen voor 'n lange reis naar Oostrum; ook daar verliep niet alles even vlot. Maar woensdag 17 augustus was de woning van Annemie en Toet feestelijk versierd met een grote plaat i het midden: "WELKOM THUIS", en dit was niet zozeer bedoeld voor Annemie en Toet, maar vanwege "PUK", die na 'n lange reis nu een echt "thuis" gekregen heeft. Heerlijk voor Annemie en Toet, eindelijk een droom in vervulling gegaan! Heerlijk voor PUK, want 'n kind waarnaar men zo intens verlangd heeft, waarvoor men met liefde zoveel offers heeft willen brengen, kan heel zeker rekenen op 'n warme liefde, 'n veilige geborgenheid'n echt thuis, 'n thuis voorgoed bij Annemie en Toet. Annemie en Toet, van harte proficiat met de vervulling van jullie hartewens, met dit kostbaar geschenk en grote rijkdom voor jullie, met jullie meisje "PUK". Moge PUK als een blij en gelukkig kind opgroeien in jullie gezin, zich helemaal thuis voelen bij jullie, en met jullie samen 'n heerlijke toekomst tegemoet gaan. Vanzelfsprekend roepen wij PUK ook 'n hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap met onze beste wensen nu voor jullie "drietjes". Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Vanuit de basisschool Hallo allemaal, Hier een bericht van de jeugdbibliotheek. In oktober is het weer kinderboekenweek. Daar willen wij jullie alvast iets over vertellen. De kinderboekenweek gaat natuurlijk over kinderen en boeken, maar dit jaar ook over musea. Zoals jullie weten verzamelt een museum allerlei dingen. Nu willen we van de bibliotheek ook een museum maken. Wie wil ons daarmee helpen? Ieder kind verzamelt wel iets: puntenslij pers, poezenbeeldjes of stenen. Verzamel jij ook iets? Geef je dan voor 24 september op bij de jeugdbibliotheek en jouw verzameling komt in de bibliotheek te staan 5

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 5