Oostrum, dat nog niet alle krachten verspeeld had, kon via een zeer scherp ingeschoven bal van Henk van Goch, door Marnie Wijnhoven verder worden afgewerkt. Het was in de laatste minuten dat de verdediger (Henk v.d.Berg, die eerder in de wedstrijd nog scoorde) meende de bal te spelen, maar een tegenstander raakte en zodoende een strafschop tegen kreeg. Deze werd overi gens koelbloedig ingeschoten. Zo was niet de eerste overwinning, doch het eerste gelijkspel een feit. Oostrum 1 - Lottum 1 (0-1 - 1-1)1-1 Wat eigenlijk zaterdag zou gebeuren, begon uiteindelijk zondag morgen 11 uur. Niet iedereen had hier op gerekend en zodoende trad een "niet geheel fit" Oostrum aan tegen Lottum. Lottum dat de derde le klasser is van het oefenprogramma, kon redelijk goed in het spel komen, tegen een iets minder soepel draaiend Oostrum. De mandekking en het "uitschakelen" van de tegenstander werd goed uitgevoerd, alleen schortte het af en toe aan goede kombinaties en het attent zijn, bij het voordoen van een doelrijke kans. Lottum, die de bal goed rond liet gaan, creëerde vlak voor rust een kans door dat na het afweren van een aanval, de bal via het linkerbeen van een Oostrum-speler bij een tegenstander in de voeten viel, die overigens (na enig naslag-werk mijnerzijds) buitenspel stond. Helaas kon de goed keepende Ludo niet voorko men dat de bal langszij werd ingeschoven, 0-1. Na de rust werd er meer druk gezet op de tegenstander, en het spel nam in hardheid iets toe. Er werd nu "gevochten" voor de bal, wat ook enkele doelrijke kansen opleverde, die helaas niet konden worden afgerond. Het was toch weer Henrij Wilmsen, die na een half uur spelen in de 2e helft na wat geharrewar door de Lottumse achterhoede, met links in kon schieten. De stand stond nu gelijk en het beloofde nog een mooie 2e helft te worden. Maar helaas kon deze belofte niet worden waar gemaakt en kon de eerste overwinning nog niet geboekt worden. Hopelijk dat na het spelen van nog minimaal 2 oefenwedstrijden en 1 bekerwedstrijd, Oostrum zo gevormd is dat ze zonder vrees de kompetitie in kunnen stappen. Op zaterdag 10 sept, is de bloemenaktie van zangkompeneej "Oeretoe". Mogen we weer op U rekenen? 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13