9 maart 13 april 23 april 27 april 17 mei 30 mei 8 juni 19 juni Geledingenvergadering Interne vergadering Oudervereniging. Jaarvergadering Korfbalvereniging Oostrum om 20.00 uur Overlegvergadering. Interne vergadering Oudervereniging. Overlegvergadering. Interne vergadering Oudervereniging. Geledingenvergadering. - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o GEMENGD KOOR OOSTRUM Afscheid van dirigent J- Verschuren. Op 15 juni heeft het gemengd koor op informele wijze afscheid genomen van J. Verschuren. Vier jaar lang was Dhr. Verschuren dirigent van het gemengd koor. Vele uren was hij aktief ten behoeve van Kerk en Koor. Vanaf deze plaats past een dankwoord aan Dhr. Verschuren voor zijn inzet en voor al datgene wat hij in deze vier jaren heeft gedaan voor onze parochie. En verder is het ons als bestuur van het gemengd koor een genoegen om U allen te laten weten dat per 31 augustus a.s. de vervanger van Dhr. Verschuren gereed staat om de dirigentenstok ter hand te nemen In goed overleg met het Kerkbestuur is het gelukt Dhr. W. Snijders uit Venray te verbinden aan ons gemengd koor. Wij wensen Dhr. Snijders en gemengd koor een fijne en langdurige samenwerking toe. Bestuur Gemengd Koor. Rooster: zondag 31 juli direkt na de Hoogmis korte repetitie voor allen i.v.m. uitvoering op vrijdag-middag 5 augustus. woensdag 10 aug: gezamenlijke repetitie van 20.00 - 21.00 u. i.v.m. uitvoering Schuttersveld op zaterdag 13 augustus, 19.00 uur. Tevens kunnen wij dan kennismaken met onze nieuwe dirigent W. Snijders. 7 O-O-O- O-O O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7