TENNISVERENIGING OOSTRUM Overal waar mensen mensen liefhebben is God werkzaam aanwezig. Hij is aanwezig in ieder goed mens die van je houdt, die je de moeite waard vindt, die met je meegaat en bij je blijft als de avond valt. God kijkt je aan door de ogen van ieder mens die begrip voor je heeft. Hij is aanwezig in ieder goed woord dat een steun en een troost voor je is. Hij is in de hand op je schouder die je moed geeft en je liefdevol terechtwijst als je donkere wegen gaat Als de liefde woont in het hart van de mensen, is het mogelijk dat mensen elkaar verstaan. Waar liefde mensen samenvoegt, worden stenen een paleis, gaan zelfs kampbeulen voor hun gevan genen door de knieën. Het klinkt prachtig, denkt U. Maar de realiteit is zoveel an ders. Die zegt: Kom op voor je recht, kom op voor je eigen belang, anders ga je er onderdoor. We laten ons niet op de rechterwang slaan. We zoeken misschien wel degenen op die ons onrecht hebben ge daan, maar meestal niet om te vergeven, wel om terug te slaan. We zorgen verder goede maatjes te blijven met mensen die ons liggen. We beminnen alleen die ons beminnen en daarvan zegt Jezus: Dat heeft niets met geloven te maken. Dat doen de heide nen ook. Dat is zo gewoon, daarmee doorbreek je nooit de vicieuze cirkel van oog om oog en van tand om tand. Jezus is een geheel nieuwe weg ingeslagen: de weg van vergeving, gedragen door liefde. Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Sportvereniging TC - Oostrum Op maandag 18 juli a.s. van 10.00 uur - 12.00 uur zijn onze twee tennisbanen verhuurd ten behoeve van onze Amerikaanse jeugd die hier te gast is. Het bestuur verzoekt U vriendelijk hiermee rekening te houden. Namens het bestuur, G. Martens.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7