deze tuinen een grote bekendheid gekregen in heel Nederland. De bezoekers welke ons voorgingen zijn vol lof over de ruime opzet en de grote variatie in tuinen en planten. Vertrek om 2 uur aan het Gemeenschapshuis. Om half zes zal er een consumptie worden aangeboden in het pannekoekhuis "de Bosrand" te Arcen. Leden, welke met de auto willen meerijden worden verzocht zich tijdig op te geven bij: J. Claessens, tel.: 83419. De kosten voor dit vervoer zijn gesteld op f 4,- per persoon. J. Claessens. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o AGENDA 14 aug 23 aug. 24 aug. 24 aug. 24 aug. 27 aug. 28 aug. 1 sept 6 sept 10 sept 13 sept 27 sept sept 2 okt 2 okt 11 okt 13 okt 15 en 16 okt 25 okt 26 okt 27 okt 3 nov 6 nov 8 nov Harmonie, optreden Eikenhofkapel De Vers Overl. Excursie Fuchsiakwekerij, O.V.B. Fiets-oriëntatietochtL.V.B. Harmonie, optreden Eikenhofkapel De Vers Overl. Bezoek kasteeltuin Arcen Vereniging van Ouderen. Zeskamp-feestavond, Buurtvereniging "De Aide Beek" Gezinsfietstocht 25 of 50 km T.W.C. Interne vergadering Oudervereniging. Werkcomité Oostrum. Bloemenaktie zangkompeneej Oeretoe. Overlegvergadering. Lezing Homeopatie door HrCruijf, O.V.B. Demonstratie klaarmaken van Indische gerechten, L.V.B. Herfstvakantie, huifkartocht, Buurtvereniging De Aide Beek" Harmonie, deelname gemeentelijk muziektoernooi Merselo Openhuis Rabobank. Werkcomité Oostrum/voorzittersvergadering. Lezing door Rabobank over effekten, obligaties e.d., O.V.B. en L.V.B. Harmonie, Dorpsfeesten. Uitwisseling met Well, O.V.B. Interne vergadering Oudervereniging. Wijnavond door de HrKremerL.V.B. Jaarvergadering Oudervereniging. Harmonie, Zondagochtendconcert in de schouwburg. Demonstratie Mevr. Goorts met herfststukjes en adventskrans, O.V.B. 3

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 3