limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dat batig saldo komt ten goede aan de jubilerende organisaties waarbij het werkcomité' heeft besloten hun aandeel aan kerk en harmonie ter beschikking te stellen. Overigens is uiteraard rekening gehouden met de wensen die zijn geuit bij de giften met de bestemming voor een bepaalde jubila ris De commissie heeft tenslotte de suggesties gedaan om aan het ter beschikking van kerk en harmonie gekomen bedrag een bestemming te geven, die een blijvende herinnering zal zijn aan de jubi leumfeesten In een gezamenlijke vergadering van kerkbestuur en dagelijks bestuur van harmonie en werkcomité' is onze commissie opgeheven en de'charge verleend. Met een herhaald: DANK JE WEL! aan allen, die op welke wijze dan ook hebben meegeholpen, wensen wij eenieder alle goeds in de komende tijd en spreken wij de hoop uit, dat eenieder zich bewust zal zijn en blijven deel uit te maken van een levende Oostrumse gemeenschap, waarvoor velen zich zullen willen en blijven inzetten. Oostrum, 5 juli 1988. Namens de commissie Jubileumfeesten Oostrum 1988, A.L.G. Janssen, voorzitter, J.W.M. Janssen, secretaris. Op woensdag 24 augustus a.s. is weer onze jaarlijkse fietsoriëntatietocht met na afloop een dinertje bij zaal Martens in Leunen. De aanvang hiervan is 16.00 uur. Opgaven tot 21 augustus bij M. Wilms, Rosmolenweg 1, tel.: 83043. De kosten bedragen f 25,- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o VERENIGING VAN OUDEREN Bezoek aan de kasteeltuinen te Arcen. Geachte leden, Op Woensdag 24 augustus willen wij een gezamenlijk bezoek bren gen aan de kasteeltuinen te Arcen. In zeer korte tijd hebben O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 2

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 2