limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. ROUTE-KWIS De fietsers van de routes 40, 60 en 80 km kunnen ook dit jaar weer gratis deelnemen aan de routekwis. De uitslag van de kwis wordt bekend gemaakt op vrijdag 8 juli in De Vierspan in Deurne en in de Schouwburg in Venray. FEESTELIJKE SLOTMIDDAG De fietsvierdaagse wordt op vrijdag 8 juli zowel in De Vierspan in Deurne als in de Schouwburg in Venray met een feestelijke middag afgesloten. De prijsuitreikingen van de voorinschrijvin gen en de routekwis vinden dan tevens plaats. Tijdens deze fietsvierdaagse is Oostrum verschillende keren als doorgangspunt in de route opgenomen. Maar op donderdag 7 juli worden alle deelnemers op de Centrale Plaats bij Ben Hendrix Spraelandweg 2, door de O.V.B. ontvangen. Dat dit weer een gezellig feest zal worden is wel duidelijk, als we terugkijken naar voorgaande jaren. Mochten er mensen zijn die om de een of andere reden niet mee kunnen fietsen, die zijn natuurlijk toch van harte welkom op deze plaats. De O.V.B. zorgt zelfs voor live muziek, een enkele demonstratie van verschillende kunstenaars, en voor een hapje en een drankje tegen een kleine vergoeding. Voor deelnemende kinderen zijn er zelfs nog spellen en ander vertier Dus fiets mee en dan op naar de Spraelandweg 2. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Op maandag 29 augustus en woensdag 31 augustus begint het ver volg bakcursus, bestaande uit 10 wekelijkse lessen van 19.30 uur tot 22.00 uur op de Hamert te Arcen. Voor beide avonden zijn nog enkele plaatsen vrij. Ook niet L.V.B.-leden en dames, die de eerste cursus gemist hebben, kunnen deelnemen. De kosten bedragen f. 120,voor 10 lessen exclusief de ingre diënten Voor verdere inlichtingen en opgave kunt U terecht tot 9 juli bij M. Willeras, tel.: 80195. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 11 ^Seslote^

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11