Kaarten voor deze picknick-middag kunt U kopen bij het secreta riaat van de ouderenvereniging, waar U lid van bent, of bij het Welzijnswerk Ouderen Venray, Kennedyplein 1 te Venray, of bij het verzorgingshuis "Het Schuttersveld". We rekenen weer op een grote opkomst, want zoals het spreekwoord zegt HOE MEER ZIELEN HOE MEER VREUGD. Tot 30 juni bij "Het Schuttersveld". De Picknickcoramissie o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Afsluiting voor groep 1 A.s. zaterdag 25 juni vieren we de afsluiting voor groep 1. Daarvoor worden alle kinderen van groep 1 om 14.00 uur (dus twee uur) bij het voetbalveld verwacht. Van daaruit gaan we naar de zandheuvels achter het voetbalveld. Als jullie nog oude dekens hebben, om op te zitten of om hutten te maken, kun je die mee brengen. Om 18.00 uur (dat is zes uur) kunnen de ouders jullie weer op komen halen. AukeNicole en Gradje P.sJullie hoeven niets mee te brengen als alleen maar goeie zin, voor de rest wordt gezorgd. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Aan alle dames van de Ouderbrigade Mgr. Hanssenstraat Vanwege de zeer minimale opkomst op de eindbespreking m.b.t. het brigadieren, wil ik toch hierbij eenieder bedanken voor haar inzet op de zebra. Ik hoop dat de samenwerking volgend school jaar net zo soepel blijft lopen als het dit schooljaar deed. Allemaal bedankt! L.M. Langenhuizen-de Wit. Koördinatrice Ouderbrigade. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o~ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o a nieuws

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8